IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Po co pacyfistce te całe "techniki"? (Aria)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość

Gość

#1PisanieTemat: Po co pacyfistce te całe "techniki"? (Aria)   Sob Lut 21, 2015 1:34 am

Nazwa magii Cieniste Figury - Magia Cienia

Cieniste Zastępy

W celu zmylenia wszelkich przeciwników, Aria tworzy z cieni do trzech cieni, które natychmiast przybierają postać jej, a czasem również i jej sojusznika. Nie mogą atakować, ponieważ po prostu przenikają przez cel, ale również i nie mogą zostać nikogo zaatakować. Cieniste Zastępy nie mają praktycznie żadnego zastosowania poza zmyleniem przeciwników, ale mogą być również doskonałymi kompanami do picia popołudniowej kawy - potrafią podnieść niewielkie przedmioty pokroju talerzy czy filiżanek, ale nie mogą trzymać ostrzy czy tym bardziej czymkolwiek rzucać. Dlaczego tak się dzieje? W trakcie walki tracą jakąkolwiek możliwość na unoszenie przedmiotów, którą posiadają poza nią z racji takiej, że to nie jest zaklęcie ofensywne. Po wykonaniu techniki nie ma większych efektów ubocznych poza nieznacznym zmęczeniem. Jeśli w pobliżu nie ma żadnego cienia, nie może zostać użyte (czyli nie może używać na otwartych przestrzeniach bez żadnych rzeczy rzucających cień).


Shadow Control

Pozwala na połączenie swojego cienia z tym pod przeciwnikiem oraz manipulowanie nim w celach blokady ruchu lub manipulacją jego poczynań w niewielkim zakresie (nie mogą być to gwałtowne akcje). Wszystko jednak musi mieć początek w jej cieniu i nie może od tak-o manipulować cieniem przeciwnika. Sam cień jednak ma ograniczone pole manewru - 3 metry bez żadnych punktów przedłużenia pomiędzy w dzień i 5 w nocy. Za punkty przedłużenia uznaje się każde miejsce, w którym znajduje się cień rzucany przez cokolwiek. Wielkość cienia definiuje to, jak daleko może zajść przedłużenie: od niewielkich cieni dających zaledwie parę centymetrów od cieni budynków, które dają przedłużenie o kolejne trzy metry. Blokada ruchu przestaje działać po użyciu Nyktofobii, ale cień jest dalej połączony póki nie zostanie zmuszona do zakończenia zaklęcia. Im dłużej używa zaklęcia, tym bardziej zmęczenie narasta, jednocześnie zmniejszając efektywność.


Nyktofobia (w trakcie nauki)

Kiedy Aria przejęła już cień przeciwnika lub ów przeciwnik stoi w większym skupisku cienia połączonym z włoszką, może użyć na niego Nyktofobii. Zaklęcie sprawia że cel zaczyna miewać nieprzyjemne stany lękowe w umiarkowanym stopniu rozpraszające i dekoncentrujące. Ataki mogą stać się słabsze. Zaklęcie działa, póki cel nie wyjdzie z cienia albo nie zmusi Arianny do przerwania zaklęcia, gdzie przez dwa pierwsze posty działa z pełną siłą, aby z każdym kolejnym słabnąć w dużym stopniu. Jeśli już użyje Nyktofobii na celu, nie może blokować ruchów przeciwnika.
Włoszka dopiero uczy się tego zaklęcia, więc efekty są mierne. Po użyciu tego, nie może ruszyć się z miejsca, ewentualnie kontratakować, ale nie zrobić kroku czy uniku polegającym na ruchu całym ciałem i z czasem, ale w wolniejszym stopniu zaczynają na nią również efekty normalnie działające na cel.


Powrót do góry Go down
 
Po co pacyfistce te całe "techniki"? (Aria)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death City :: Off-top :: Techniki-