IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Regulamin MG

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

avatar
Uczeń EAT
Posty : 289
Data dołączenia : 20/02/2015
Wiek : 22

#1PisanieTemat: Regulamin MG   Sob Lis 04, 2017 12:11 pm

1. Mistrz gry, na prośbę użytkowników, ma obowiązek przeprowadzić przygodę fabularną bądź pozafabularną.

1.1 Jeżeli MG nie może poprowadzić misji powinien zgłosić to administracji, podając przy tym uzasadniony powód (np. pobyt w szpitalu, awaria sieci).
2. Mistrz gry czuwa nad walkami, przeprowadzanymi między postaciami userów.
3. Mistrz gry odpowiada za pilnowanie porządku w miejscach, w których interweniuje.

3. Mistrz gry decyduje o przebiegu działań innych postaci (np. o powodzeniu ich ataków). Niedopuszczalne jest jednak celowe znęcanie się nad postaciami i uniemożliwianie im działania przez cały czas trwania fabuły.

3.1. Mistrz gry podczas wydawania decyzji musi uwzględnić informacje zawarte w KP osób uczestniczących w interwencji. Przykładowo, jeśli napisano w niej, że postać ma doświadczenie w walce, ma ona większe szanse na powodzenie ataku niż postać, która takowego nie posiada.

4. Mistrz gry nie może bezpodstawnie zabić postaci – wymagana jest zgoda użytkownika lub administracji.
5. Mistrz gry, który przez dwa miesiące nie przeprowadzi żadnej interwencji/misji, traci swoje konto bez uprzedzenia.
6. Nazwy kont Mistrzów Gry powinny być przemyślane i klimatyczne (mogą nawiązywać do Soul Eater, ale nie muszą). Konta z nickami będącymi ewidentnym żartem, będą usuwane.
7. Jeśli Mistrz Gry, decyduje się interweniować w jakiejś lokacji z intencjami wszczęcia walki, musi sprawdzić czy wszystkie postacie, znajdujące się w niej, posiadają zaakceptowaną kartę technik/magii.
8. Admin na prośbę usera może przerwać interwencję, jeśli zajdzie taka potrzeba. (m.in: Spowolnienie ciągłości pisania przez MG). Uwaga: nie może tego zrobić inny MG!
9. Mistrz Gry musi pozostać bezstronny – niezależnie od stażu gracza na forum czy osobistych relacji, wszyscy użytkownicy muszą być traktowani jednakowo. Każdy przejaw stronniczości, niesprawiedliwości czy „wyżywania się” na graczach będzie karany.

10. Jeśli z jakichś powodów Mistrz Gry musi zawiesić misję/interwencję lub spowolnić jej przebieg, powinien poinformować o tym osoby w niej uczestniczące oraz poinformować o tym Administrację.

10.1. Jeśli Mistrz Gry zdaje sobie sprawę, że może to potrwać dłuższy czas, powinien znaleźć zastępstwo w postaci innego MG i wdrożyć go w szczegóły swoich działań, by użytkownicy nie ucierpieli na tej zmianie.

11. Mistrz gry nie może zdradzać innym użytkownikom zawartości Działu Mistrzów Gry ani samodzielnie jej wykorzystywać.

12. Korzystanie z NPC stworzonych przez innego Mistrza Gry jest dozwolone tylko za jego zgodą (chyba że sam właściciel zadecydował inaczej).

_________________
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://deathcity.forumpl.net/t82-nienawidze-cie-elijah-2015
 
Regulamin MG
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death City :: Organizacja :: Regulamin-