IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Regulamin

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

avatar
Uczeń EAT
Posty : 289
Data dołączenia : 20/02/2015
Wiek : 22

#1PisanieTemat: Regulamin   Sob Lis 04, 2017 11:53 am

OGÓLNE:

1.Rejestracja na forum jest równoznaczna z zaakceptowaniem poniższego regulaminu. Nieznajomość reguł nie zwalnia z ich przestrzegania i w żadnym przypadku nie usprawiedliwia.
2. Błędy zdarzają się każdemu, dlatego jeśli zobaczycie, że Administrator lub Moderator popełnił pomyłkę, należy kulturalnie zwrócić mu uwagę oraz poprawić, zamiast rzucać mięsem na prawo i lewo. Bardzo pochwalamy także rozwiązywanie wszelkich sporów prywatnie, bez mieszania do tego osób trzecich.
3. Zachowujmy się kulturalnie oraz szanujmy wzajemnie. Na forum nie tolerujemy chamstwa, agresji, czy złośliwości. Nagradzamy takie osoby ostrzeżeniem, banem lub – w skrajnych przypadkach – usunięciem konta.
3.1. Nie zabraniamy przekleństw, o ile nie są skierowane w stronę innego użytkownika. Prosimy także, by były one odpowiednio cenzurowane. Wyjątkiem od tej zasady są wypowiedzi postaci.
4. W przypadku kłótni z innym użytkownikiem również prosimy, żebyście rozwiązywali je na PW i nie wplątywali w nie postronnych osób.
4.1. Uprzejmie prosimy również o nie mieszanie spraw prywatnych ze sprawami forum. Jeśli ktoś zdenerwuje was poza Internetem, nie przelewajcie swojej złości na innych użytkowników. W ten sposób atmosfera staje się dużo bardziej przyjazna.
5. Po rejestracji macie dwa tygodnie na zrobienie karty postaci. W innym przypadku konto zostanie usunięte. Możecie również zwrócić się do Administratora z prośbą o przedłużenie terminu, wówczas otrzymacie dodatkowy czas. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku.
6. Możecie spamować i reklamować pozostałe fora wyłącznie w miejscu do tego przeznaczonym.
7. Tworzenie postaci kanonicznych pochodzących z "Soul Eater" bądź jakiejkolwiek innej serii (anime/mangi/książki/gry komputerowej) jest zabronione! Oznacza to, że jesteśmy uprawnieni do korzystania z wizerunków tych postaci, ale nie możemy użyć ich charakteru/historii/zdolności.
7.1. W przypadku postaci z anime/mangi „Soul Eater” zabronione jest również używanie ich wizerunków.
8. Jeśli nie zgłosicie swojej nieobecności w miejscu do tego przeznaczonym, po miesiącu wasze konto zostaje przeniesione do nieaktywnych, a zarezerwowany wizerunek postaci przepada.
8.1. Po dwóch miesiącach nieaktywności konto zostaje usunięte.
9. Za niedostosowanie się do regulaminu możecie spodziewać się bana lub nawet usunięcia konta.
10. Po oddaniu karty postaci macie maksymalnie dwa tygodnie na stworzenie karty technik i przekazanie jej administracji. Potem przywilej ten zostanie odebrany, a co za tym idzie - sama postać stanie się bezbronna. Radzimy więc ją zrobić. Podobnie jak w przypadku karty postaci, możecie zgłosić Administracji opóźnienie i prosić o dłuższy czas na jej wykonanie.
10.1. Administrator zajmujący się sprawdzaniem kart również ma dwa tygodnie na sprawdzenie jej i nadesłanie autorowi informacji z wymaganymi poprawkami oraz uwagami.
11. Administracja ma prawo usunąć lub zmienić zamieszczoną przez gracza treść, jeżeli ta będzie poruszać treści nieujęte w regulaminie, a nieodpowiednie na forum Death City. Administracja zobowiązana jest wtedy podać konkretną przyczynę takiego działania.
12. Wszelkie zachowania, które nie zostały jasno sprecyzowane w regulaminie, a są nieodpowiednie mogą spotkać się z ostrzeżeniem słownym od Administracji lub Moderacji, a w razie zignorowania ostrzeżenia przez gracza może ten zostać ukarany tzw. ostem, a później banem czy usunięciem konta.

KONTA I POSTACIE:

1. Multikonta są dozwolone, ale musicie pamiętać, żeby nie zaniedbywać jednego konta na rzecz drugiego. W przypadku, gdy użytkownik nie dostosuje się do tego, postać nieużywana zostanie usunięta.
1.1 Zabronione jest zakładanie multikont w momencie, w którym pozostałe konta nie są skończone. Można stworzyć maksymalnie pięć postaci, jednakże czwarte i piąte konto może powstać jedynie za zgodą administracji.
1.2. Multikonta ukrywane przed Administracją będą kasowane, a użytkownik zostanie ukarany banem.
1.3. Konta Mistrza Gry nie wliczają się do liczby multikont.
2. Zabrania się dodawania cyfr i znaków specjalnych w nazwie użytkownika. Wyjątkiem jest kropka, która niekiedy jest jedynym wyjściem, żeby zarejestrować się na forum. W takim przypadku prosimy o zwrócenie się do Administracji, która ją usunie. Ponadto, nick powinien być klimatyczny (tzn. wpasowujący się w tematykę forum).
3. Zachowujemy się zgodnie z tym, co napisaliśmy w KP oraz KT.
4. Tworzenie postaci idealnych, wszechmocnych i niepokonanych jest surowo zabronione. Zachowujemy umiar.
5. Nie gramy na fabule bez zaakceptowanej karty postaci. Używanie chatboxa nie jest jednak zabronione.
5.1. Można grać na fabule bez zaakceptowanej KT.
6. Postać może zostać uśmiercona/okaleczona tylko fabularnie i tylko pod nadzorem Mistrza Gry.
7. Żeby zabić czyjąś postać niewymagana jest zgoda jej właściciela.

POSTY I FABUŁA:

1. Rozpisujemy się na co najmniej 5 linijek standardową czcionką.
2. Forma wypowiedzi jest dowolna, ale nie zapominajcie, że posty muszą być czytelne dla użytkowników.
3. Staramy się zachować poprawność ortograficzną i interpunkcyjną.
4. Sceny brutalne oraz erotyczne są dozwolone, ale z uwagi na nieletnich oraz osób nie trawiącej owej treści, prosimy o ukrycie wiadomości w spoilerze, ewentualnie dodanie ostrzeżenia w tytule postu.
5. Wskazane jest pisanie w trzeciej osobie liczby pojedynczej.
6. Wychodząc z tematu musimy to zaznaczyć, najlepiej pisząc na samym końcu w swoim poście [z/t] (zmiana tematu).
7. Prosimy o niedodawanie dwóch postów bezpośrednio po sobie – w przypadku zauważenia błędu używamy przycisku „edytuj”.
8. Walki, pojedynki, akcje z użyciem tłumu, okaleczanie i zabijanie postaci na fabule może odbywać się tylko pod nadzorem Mistrza Gry.
8.1. Ignorowanie działań Mistrza Gry jest surowo zabronione.
9. Jeśli postać jest „blokowana” na fabule przez okres dłuższy niż dwa tygodnie, ma prawo opuścić temat. Jeśli taka sytuacja ma miejsce na misji/podczas interwencji, należy skontaktować się z prowadzącym ją mistrzem gry. Podobnie jest w przypadku lekcji.
10. Nie można przebywać w kilku miejscach naraz. Wyjątkiem jest przebywanie na misji/evencie/lekcji. Wtedy bilokacja jest dozwolona.
11. Standardową czcionką forum jest 12. Jeśli chcecie pisać inną, upewnijcie się, że każda aktywna osoba w temacie nie jest temu przeciwna.
12. Użytkownik nie może korzystać z informacji, które nie zostały mu udzielone przez postać drugiego gracza, a które pojawiły się w kartach postaci lub techniki. Przykładowo postać A nie może wiedzieć, że postać B boi się kruków, jeśli sama tego nie zaobserwuje.

GRAFIKA:

1. Wielkość wymaganego avatara to: 250 x 400.
2. Avatar musi przypominać naszą postać w możliwie największym stopniu.
3. Dodajemy tylko postacie "mangowe". Wszelakie prawdziwe zdjęcia są surowo zabronione!
4. Obrazek nie może przedstawiać treści rasistowskich, erotycznych lub jakichkolwiek innych, mogących godzić w uczucia innych użytkowników forum.
5. Podpisy są dozwolone, jednakże prosimy, żeby nie przesadzać z wielkością. W momencie, gdy jakiś będzie rozciągał forum, upomnimy użytkownika lub usuniemy podpis bez jego zgody.
5.1. Podpisów dotyczą te same zasady jak w przypadku avatarów.


♣ Administracja (w składzie: Luna) zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu.
♣ Forum opiera się na anime oraz mandze "Soul Eater".

_________________
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://deathcity.forumpl.net/t82-nienawidze-cie-elijah-2015
 
Regulamin
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death City :: Organizacja :: Regulamin-