IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Techniki trójkącika

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość

Gość

#1PisanieTemat: Techniki trójkącika   Nie Lut 28, 2016 11:30 pm

Nazwa magii Insanity

It's a deal!

Jest to zdecydowanie jedna z najpotężniejszych umiejętności w arsenale Billa jak i esencja jego natury Demona. Jak każdy ze swego gatunku (lub przynajmniej większość), ten gość także ma słabość do układania się z innymi. Jednak zobowiązania z demonami różnią się niż te między ludźmi, gdyż każde z nich jest brane śmiertelnie poważnie - jest do dosłownie związeni ze sobą ich nieśmiertelnych dusz. To zaklęcie pozwala Billowi zawrzeć układ z dowolną osobą z tego świata na podstawie kilku podstawowych zasad:
1. Przedmiotem umowy może być cokolwiek i to strony decydują na co się zgadzają. Nie musi to być równa wymiana (np.1 dolar za teczkę z milionem dolarów) ponieważ największą wagę ma tu zgoda i chęć zawarcia umowy pomiędzy stronami.
2. Strony decydują, kiedy część umowy została wykonana, jak i o wszelkich innych okolicznościach jej rozwiazania. Jeśli jakiekolwiek szczegóły nie zostaną dopracowane/dopowiedziane, wtedy druga strona może je interpretować wedle zwego widzimisię. Można też zadecydować, która ze stron ma wywiazać się szybciej ze swej czesci umowy.
3. Umowę można rozwiązać tylko wtedy gdy żadna ze stron nie wywiązała się jeszcze ze swojej części. W przeciwnym razie skończy się to śmiercią w czasie wskazanym przez drugą stronę, który jest zarazem czasem przeznaczonym na wykonanie umowy. Jeśli w tym czasie umowa zaostanie dotrzymana, osoba ocali swoje życie.
3a. Wyjątek stanowi przypadek, kiedy strona zpopronuje inną formę wykonania umowy. Strona musi zgodzić się w ciemno, wtedy na dobrą sprawę staje się włąsnością strony przeciwnej bo może ona zadecydować o jej losie i zobowiazaniu w umowie. Czyli np. można sobie zażyczyć, by ta osoba służyła mu na wieczność i będzie to przestrzegane.
4. Zawarcie umowy wiąże się z jej wykonaniem, nawet jeśli będzie to niemal niemożliwe dla strony. Trudność wykonania umowy nie jest przeszkodą, gdyż prym wiedzie wola do zawarcia samego układu.
Bill może zawrzeć układ góra z dwoma osobami, niezależnie czego mogłaby dotyczyć umowa.


My time has come to burn!

Jak wiele demonów, Bill także ma słabośc do ognia. nic więc dziwnego, że ten rezolutny pomiot piekieł chciał, by jego moc wytwarzała demoniczne płomienie. Jednak by się odgrodzić nieco od reszty demonów nadał mu swoją mocą niecodzienną niebieską barwę. Poza tym szczegółem nie różni się w niczym od normalnych płomieni. No, może poza tym, że płoną one na dowolnej powierzchni (nawet na wodzie i pod nią). W zalezności od tego jak Bill chce wykorzystać swoje umiejętności może wykonać:
-Kulę ognia - klasyczny fire ball, dwa posty przerwy między użyciami.
-Falę ognia - większa od kuli ale krótkodystansowa, zaledwie trzy metry od Billa. 3 posty przerwy.
-Ogniste aura - pokrywa dłonie lub inne czesci ciała ogniem na okres dwóch postów (można też pokryć broń). Potem 3 posty przerwy.


Hey, look what I can do!

Umiejętność prosta acz niezwykle przydatna, a mianowicie telekineza. Jednakże w nieco mocniejszym wydaniu, podobnym do technik rodem ze słynnej sagi o rycerzach w kosmosie. Dzięki sile swojego ponad przeciętnego umysłu, Bill może przemieszczać, odpychać lub unosić w powietrze różne przedmioty (nawet samego siebie). Umiejętność ta jest jednak męcząca i odradza się jej częste stosowanie. Ma mnóstwo ciekawych zastosowań jak zyskanie odrobiny miejsca, ochrona przed upadkiem z wysoka czy zaskoczenie przeciwnika niespodziewanym atakiem. Wymaga dwóch postów przerwy między użyciami.

Powrót do góry Go down
 
Techniki trójkącika
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Obrzeża lasu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death City :: Off-top :: Techniki-