IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Pasywy Reia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość

Gość

#1PisanieTemat: Pasywy Reia   Nie Sty 10, 2016 6:46 pm


Fortuna

Nie wszyscy wierzą w szczęście i pech, jednak nie da się ukryć, że jedni są zdecydowanie bardziej fortunnymi osobami od drugich. Do takowych istot zalicza się Reia. Upadnięcie wprost na szkatułkę z ogromną ilością pieniędzy, uniknięcie śmiertelnego ataku poprzez zachwianie się. To tylko jedne z wielu dogodności jakie go w życiu spotykają. Pamiętać jednak należy, że takowe szczęście nie zapewnia nieśmiertelności, a jedynie delikatnie ułatwienia podczas walk i czynności codziennych.
Uwagi: Działa przez jeden post, po użyciu trzeba odczekać trzy posty, aby ponownie jej użyć


Eagle Eye

Po naszemu - Sokole Oko. Jest do zdolność dzięki, której Rei widzi więcej. Ma szersze pole widzenia, bez obracania się, czy nawet bez odwracania głowy, jest w stanie spojrzeć za siebie. Eagle Eye ma jednak dwie słabości! Po pierwsze, "martwy punkt", jest to miejsce, w które Rei nie może spojrzeć przy używaniu tejże zdolności. Takowym punktem jest obszar dokładnie za nim, ma on pół metra szerokości. Drugą niedogodnością jest to, że mimo wszystko Rei musi "odwracać wzrok", aby spojrzeć za siebie bez widocznego ruszania ciałem. Znaczy to tyle, że patrząc przed siebie nie widzi tego co ma za sobą i vice versa.
Uwagi: Umiejętność nie jest ciągła, można jej używać przez trzy tury, następnie należy odczekać dwie, aby ponownie jej użyć


God's Sight

Umiejętność, tak jak Eagle Eye, związana z oczami. Ta także pozwala mu "widzieć więcej", ale tym razem bardziej w przenośni. Dzięki swojemu nadzwyczajnemu refleksowi Rei w krytycznych sytuacjach widzi wszystko tak jakby czas został spowolniony (chociaż w rzeczywistości tak nie jest), co daje mu jeszcze więcej czasu na zareagowanie. Takowego fenomenu mogą doświadczać często niektórzy sportowcy. Poza tym, God's Sight pozwala Reiowi na odnotowanie większej ilości ruchów, kiedy podskakuje mu poziom adrenaliny to widzi wszystko tak jakby było klatkowaną animacją. W takim stanie może widzieć nawet tak nieznaczne i niezauważalne ruchy jak klatka piersiowa poruszana biciem serca.
Uwagi: Działa przez jedną turę, następnie wymagane są dwie odpoczynku

Powrót do góry Go down
 
Pasywy Reia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death City :: Off-top :: Techniki-