IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Necronomicon? To moja lektura w wychodku...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość

Gość

#1PisanieTemat: Necronomicon? To moja lektura w wychodku...   Pon Sty 04, 2016 11:12 pm

Nazwa magii Nekromancja

Daphana (Pogrzeb)

Zaklęcie jest dość proste i bardzo efektywne. Z ziemi niemalże natychmiast wyskakują kościane ramiona i unieruchamiają przeciwnika. W najgorszym przypadku łapią go chociażby za kostki, w najlepszym unieruchamiają całkowicie.
[Są to jedynie wzmocnione magicznie kości, magiczna broń nie ma większych problemów z ich zniszczeniem]

Ciidan (Legion)

Czarodziej sprawia, że z ziemi wyrasta "legion" szkieletów walczących w jego imię.
- 2 szkielety, bez ograniczeń
- 4 szkieletów, większe skupienie, zmniejszony refleks
- 8 szkieletów, niemalże całkowite wyłączenie z walki
[Są to jedynie wzmocnione magicznie kości, magiczna broń nie ma większych problemów z ich zniszczeniem]

Plago de Morto (Plaga Śmierci)

Technika pasywna sprawiająca, że wszystko w promieniu metra od nekromanty zostaje pozbawione energii życiowej. Szybkość pochłaniania tej energii zależny jest od umiejscowienia danego życia w łańcuchu pokarmowym. Rośliny niemagiczne gniją natychmiastowo, jednak ludzie odczuwają efekty dopiero po dłuższym kontakcie z aurą śmierci maga. Siła życiowa oczywiście nie jest niszczona, lecz przekierowywana do zasobów samego czarnoksiężnika wzmacniając go nie znacznie w zależności ile tej energii jest w stanie zabrać.

Powrót do góry Go down

Necronomicon? To moja lektura w wychodku...
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Octavia Blake
» Rody krwi szlachetnej
» Moja Karta Postaci!
» Armageddon Fanfic Productions [+18, wulgarne słownictwo, horror, gore (zupełnie jak moja eks podczas okresu lol) etc.]
» Necronomicon Masayoshi'ego