IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Poznajcie poznanych przez Garego.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość

Gość

#1PisanieTemat: Poznajcie poznanych przez Garego.   Sob Gru 26, 2015 3:46 am

Caril Cawthon

"Jest to dziewczyna, którą jako pierwszą poznałem w Death City. Zarazem jest pierwszą osobą, której zaufałem od tego cholernego dnia. Tworzymy zespół. Ja jako broń, a ona jako władająca. Już pierwszego dnia kiedy się poznaliśmy stoczyliśmy kilka walk. Przeciwnikami byli ludzie przysłani przez moją "przeszłość". Czuje się przy niej bardzo swobodnie. Zaufałem jej na tyle, że byłem w stanie się przed nią otworzyć. Przy niej czuje się tak jak nigdy dotąd. Nie potrafię jeszcze określić tych uczuć. Dodatkowo mieliśmy razem lekcje u Pana Toho. Może nie trwała ona długo, ale było dość ciekawie." Mam nadzieję, że spotka nas jeszcze wiele ciekawych przygód i ciężkich treningów. Jeśli chodzi o jej charakter to jest zdeterminowana aby osiągnąć swoje cele. Jest również miła i ciepła w stosunku do innych (chociaż nie wiem jak się zachowuje w obecności innych, głównie byliśmy sam na sam). Mamy podobny cel. Stać się silniejszym. Chociaż każde z nas ma trochę inny pobudki odnośnie tego celu to trochę się łączą. Stała się moją cenną przyjaciółką, chociaż nie wiem czy jest to bezpieczne. Co jeśli powtórzy się to co kilka lat temu? Nie chce przechodzić przez to samo jeszcze raz, a tym bardziej nie chcę jej skrzywdzić.

Rennevy Ursula Catherine Nightwish

Nie wiem o niej za dużo. Nie miałem zbyt wielu sposobności, aby ją poznać. Pierwsze nasze spotkanie nie było zbytnio na plus dla mnie. Była w trakcie rozmowy z Ray'em (zapewne było to coś ważnego), a ja akurat wróciłem do pokoju (w akademiku, który dzielę z Ray'em, ale o nim później). Wydaje mi się, że nie był to najlepszy moment na powrót. Chwile po tym jak wróciłem ona wyszła. Nie jestem pewny, ale przy wyjściu chyba płakała. Drugie nasze spotkanie zdarzyło się w kawiarence, ale wtedy też nie miałem zbyt dużo czasu na rozmowę. Kiedy przyszedłem do kawiarenki, Rennvy akurat zaliczyła pliskie spotkanie z podłogą przy okazji oblewając kogoś gorącym napojem. Dość szybko się wszystko ogarnęło, ale zaraz po tym musiałem się zwijać gdyż zostałem wezwany na misję. Eh.. to się nazywa mieć złe wyczucie czasu. Może kiedyś uda mi się z nią porozmawiać w normalnych warunkach. Z tego co zdążyłem zaobserwować to Rune nie jest złą osobą. Jest dość niezdarna i w obecności obcych zachowuje się dość sztywno i nie pewnie.

Raymont "Ray" Walker

Comming soon

Octavia "Jaśmina" Southard

Comming soon

Akane Astith

Comming soon

Leone/Leonis Black

OPIS

Powrót do góry Go down

Poznajcie poznanych przez Garego.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1