IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Hala Treningowa i Siłownia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Uczeń NOT
Data dołączenia : 27/02/2015

PisanieTemat: Hala Treningowa i Siłownia   Sob Lis 14, 2015 6:20 pm

Przypomina typową salę gimnastyczną - spora przestrzeń, duże okna ze szkła bezpiecznego, ale wciąż zabezpieczonego prętami, świeżo wymalowane ściany, chociaż posadzka pozostawia wiele do życzenia. Wysoka na jakieś.. dziesięć metrów, szeroka na trzydzieści. Pod ścianą zgromadzono "grupę" manekinów ćwiczebnych, na ziemi nie znajdziecie wymalowanych linii do koszykówki czy siatkówki.
W jednakowych odstępach oznakowane są miejsca dla każdej z par, mniej więcej tak, by podczas ćwiczeń dzieliła ich plus minus bezpieczna odległość. Oczywiście, jesli chodzi o bardziej niebezpieczne formy, wtedy nauczyciel musi określić te odległości, np. zostawiając delikwentom dwie długości.

Jedne drzwi z boku prowadzą do mniejszej salki wyposażonej w różne przyrządy do ćwiczeń, między innymi rząd bieżni, kilka ławek od sztangi, dwa atlasy, specjalne drążki do podciągania się, stacje siłowe, stos materacy na fitness, a obok drugi stos różnorakich hantli i ciężarków.
Przechodząc przez drugie drzwi trafisz do schowka na wszystko co sobie prowadzący zajęcia wymarzy. Pachołki, piłki, hula-hopy, skakanki itp. itd.

NIE ZAPOMINAJCIE O ZMIENNYCH BUTACH.

Uczeń NOT
Data dołączenia : 25/10/2015

PisanieTemat: Re: Hala Treningowa i Siłownia   Sob Lis 14, 2015 6:54 pm

Nie ma to jak zapach (względnie) świeżej posadzki o poranku!
Jeśli o mnie chodzi, można by powiedzieć o pewnym stresie... Ale tylko przed. Jak tylko zacznie się dziać wszystko, co ma się dziać, stres ze mnie zejdzie - zawsze tak mam.
Otworzyłam drzwi wiodące do mojego przeznaczenia do sali treningowej. Co, miałam czekać aż ktoś mi otworzy? Nie jestem lalą z przydługimi paznokciami, coś takiego jak otwarcie sobie drzwi nie sprawia mi problemu. Tak, zaczynam myśleć w ten dziwny sposób. To tylko objawy stresu, nic wielkiego.
Przeszłam w miarę szybkim krokiem odległość, która dzieliła mnie od pierwszego wolnego stanowiska (to nie tak, że wszystkie były zupełnie puste). Co ma się stać, niech się stanie jak najszybciej. Obróciłam się w stronę anglika i francuza. Założyłam ręce na piersi. Moja stopa wykonywała niekontrolowane przeze mnie ruchy na posadzce. Dopóki to się nie zacznie, będę wariować w taki właśnie sposób, więc zróbmy to jak najprędzej.
- Zróbmy to. - nie, wcale nie powiedziałam dokładnie tego, co przed chwilą pomyślałam. Skąd. Nie. Jakże tam. Lekki uśmiech wszedł na moją twarz. Jak tylko zaczniemy, mój spokój osiągnie maksimum. Nic innego nie będzie istnieć prócz tego układu. Mistrz i Broń. Broń i Mistrz. Harmonia. Spokój.
Powinnam przestać myśleć jakbym się naćpała środków psychoaktywnych...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://deathcity.forumpl.net/t793-anastazja

Uczeń NOT
Data dołączenia : 18/10/2015

PisanieTemat: Re: Hala Treningowa i Siłownia   Pon Lis 16, 2015 10:33 am

Blacksad zaśmiał się.
- Tak! Dalej, dalej: zróbcie to. Przecież wszyscy chcemy zobaczyć, jak wspaniale jesteście dograni.
Złożył ręce na piersi i stanął w możliwie jak najbardziej nonszalanckiej pozie, wyrażając całą swoją osobą szczere i niezmącone w żaden sposób lekceważenie.
Wiedział, że nie będą walczyć na poważnie, ale nawet z prawdziwym przeciwnikiem zachowywał by się w ten sposób. Szarżujący, wściekły wróg to zawsze idealny cel dla Czarnej Gilotyny...
Jednak Anglik nie chciał zrobić im krzywdy. Poskaczą trochę, sparuje kilka ciosów, może nawet pozwoli uderzyć się w szczękę, żeby Yves mógł zaimponować swojej nowej damie.
Czas pokaże... Może nawet nie będzie w stanie go podnieść, jak zdarza się czasem niedopasowanym parom...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://deathcity.forumpl.net/t785-blacksad#5380

Uczeń NOT
Data dołączenia : 27/02/2015

PisanieTemat: Re: Hala Treningowa i Siłownia   Pon Lis 16, 2015 5:41 pm

- Przebierz się w strój czirliderki, będziesz słit. - odparł kąśliwie w stronę Blacka i pokręcił głową. Już w drodze do sali zdążył związać włosy, więc swoboda ruchów zapewniona. Facet, który nigdy nie miał dłuższych włosów nigdy nie zrozumie jak bardzo to przeszkadza!
Oczywiście próbował zamaskować, że troszkę się stresuje i nie jest pewny siebie. Cały czas powtarzał sobie, że jego forma jest wystarczająco stabilna i nic się nie stanie. Musieli do siebie pasować, ale czy na pewno? A co jeśli.. "Cicho. Rozluźnij ramiona, złap ją za rękę i pozwól, by zadziałała siła fal duszy. Nie ma co tchórzyć, pedale." pomyślał, strzyknął kostkami i ustawił się przed dziewczyną.
- Przygotujcie się na widok mojego lepszego ja. - rzucił jeszcze i w końcu złapał ją za dłoń skupiając się na szukaniu tego co trzeba. Wyciszył się, przymknął oczy. Szedł na wyczucie, tak jak na lekcji i wierzył, ze nikt im nie przerwie tak drastycznie jak wtedy.
Chwilę mu zajęły mu prowizoryczne przygotowania, ale naprawdę czuł, że uda się. Elektryzujące ciepło w postaci mrowienia przeszło wzdłuż jego ścięgien, a potem.. Nawet nie zdał sobie sprawy z tego, że się udało. Może to zasługa Balance? Nie używał swojej umiejętności jeszcze na kimś innym niż nauczycielu, ale chyba coś w tym jest, chociaż jej nie użył.
Yves jako sztylet w dłoni dziewczyny, mógł wydawać się być całkiem ciężki jak na tak niewielki przedmiot. Przynajmniej wyglądał elegancko, Rzeczywiście, zdobiona rękojeść pasowała do delikatnej władającej. Ich synchro nie miało jakiejś niesamowitej jakości. Jak wi-fi, ale ich połączenie było porównywalne do takiego między dwoma krańcami jakiegoś domu jednorodzinnego. Jak sobie z tym poradzi Ana?

Uczeń NOT
Data dołączenia : 25/10/2015

PisanieTemat: Re: Hala Treningowa i Siłownia   Sro Lis 18, 2015 5:49 pm

/// błagam, wybaczcie, bycie ślepym debilem jest męczące :''') ///

Kiedy tylko francuz złapał mnie za rękę, poczułam ciepło, rozchodzące się po całym moim ciele. Przymknęłam oczy. Tylko uścisk jego dłoni i jej ciepło dawały mi punkt zaczepienia w rzeczywistym świecie. Skupienie. Skupienie... Skupienie... Skupienie...
Odpłynęłam. Całkowicie wyłączyłam wszystkie zmysły, wyłączyłam zupełnie myślenie. Pozostały tylko pod- i nadświadomość. Poczułam w sobie drgania. Moja dusza usiłowała zsynchronizować się z duszą Yvesa. Poczułam tę więź. Najpierw na poziomie porównywalnym do subatomowego, potem coraz mocniejszą.
Dobra, efekt końcowy może nie urwał tyłka, ale z pewnością nie było źle... Chyba, bo jeszcze nie do końca byłam świadoma, co mówią mi zmysły.
Ponownie połączyłam się ze światem rzeczywistym. Tym razem czując tylko pustkę w miejscu uprzedniego stresu. W mojej dłoni tkwił sztylet o zdobionej rękojeści. Spodziewałam się raczej dłuższej klingi, ale w zasadzie czemu nie? Dobre ostrze jest dobre, ot co!
- Rzeczywiście, to Twoja lepsza wersja. - zachichotałam. Nie ma to jak dobry żarcik na rozładowanie atmosfery. W sumie jak na swoje rozmiary był całkiem ciężki, cholera... Jakby nie był ze stali, tylko z takiego dwa razy cięższego ołowiu. Gdybym nigdy wcześniej nie trzymała broni, to teraz pewnie leżałabym na podłodze, niezdolna się podnieść. Dobrze, że jednak nie opierdzielałam się przez ostatnie lata.
Machnęłam nim kilka razy na próbę. Ciut ciężko, ale idzie wyżyć.
To się jeszcze poprawi.
- W sumie... Całkiem fajne uczucie. - uśmiechnęłam się. Właściwie... Właśnie zostałam rozdziewiczona przez francuza... Znaczy, pierwszy raz trzymałam w ręce... Kurde, no!
*tu wstaw dramę z powodu własnych, zboczonych myśli*
*lenny face*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://deathcity.forumpl.net/t793-anastazja
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Hala Treningowa i Siłownia   

Powrót do góry Go down

Hala Treningowa i Siłownia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-