IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Zimowy layout forum

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Wiedźma
Data dołączenia : 20/02/2015

PisanieTemat: Zimowy layout forum   Nie Lis 01, 2015 2:07 pm

Witam w dniu tego trochę smutnego święta. Z góry przepraszam, jakbym zaczęła mamrotać lub pisać niezrozumiale - brak snu tak działa. Przejdźmy jednak do rzeczy.

W dniu dzisiejszym nadeszła zmiana! I to nie byle jaka, gdyż layout zmienił swój odcień już po raz drugi. Z kolorów fioletowych przeszliśmy do brązów i pomarańczy, iście Halloweenowego stylu, zaś teraz, z racji zbliżającej się wielkimi krokami zimy, przechodzimy do niebieskości i czerni z lekką domieszką brązu. No tak, przecież do początku tej pory roku został nam jeszcze 51 dni (liczone kalendarzem)!
Poza zmianą kolorystyki, zaszło kilka dość znaczących zmian. Między innymi taka, że menu, to znaczy spisu linków nie znajdziecie już w ogłoszeniach, choć miejsce ich wyświetlania wciąż znajduje się na stronie głównej. Teraz znajdują się one... na dole Twojego ekranu, po lewej stronie - kiedy najedziesz myszką - wysuną się!
Po drugie - zmieniło się miejsce wyświetlania bannerów. Nie jest to już stopka, jak to było do tej pory, gdyż było to rozwiązanie mało praktyczne - zmieniać i dodawać je mogła tylko i wyłącznie Eli. Ja zaś nie miałam do tego dostępu. Teraz miejsce wymiany znajduje się w opisie działu "Wymiana". Stopka wciąż jest obecna, jednak gdzie się podziały odnośniki do toplist? No właśnie w stopce! Kliknijcie drzewka, aby zagłosować na nasze forum!
Takimi mniejszymi zmianami jest również sposób dodania obrazków do działu. Jest ich nieco mniej, do tego jeszcze są ustawione inaczej - są w opisach działów.
Nasze ogłoszenia zaś również otrzymały trochę miłości! Slider stworzony przez Elijaha zawiera w sobie odnośniki do tematów dość ważnych takich jak ogłoszenia czy eventy.

Z mojej strony to tyle. W razie czego - prosimy o zgłaszanie się z problemami do mnie albo do Eliś. bez odbioru!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://deathcity.forumpl.net/t92-pacyfistka-z-toskanii

Zimowy layout forum
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowe funkcje forum
» Regulamin forum
» Lista zajętych osób do avatarów
» Pokój Marzeń
» Łowcy Wampirów