IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Lista pracowników Shibusen

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

avatar
Uczeń NOT
Posty : 79
Data dołączenia : 20/02/2015
Wiek : 20

PisanieTemat: Lista pracowników Shibusen   Pią Lut 20, 2015 10:06 pm

Lista pracowników Shibusen


Władza
- Shinigami (NPC) (dyrektor) ZAGINIONY
- Diana (wicedyrektorka) Martwa

Nauczyciele
Nauczyciel wiedzy o synchronizacji duchowej - ::Ivari::
Dla NOT przedmiot ten przewiduje naukę na temat dostrajania własnych fal duchowywch do swoich partnerów. Jeżeli uczniowie mają pary, to przewidziane są również ćwiczenia. Niekiedy Ivari sam testuje Magiczne Bronie. Dzięki swojej umiejętności wyczuwania dusz określa błędy w synchronizacji i uczy jak je korygować. Po zaliczeniu przedmiotu uczniowie potrafią z sukcesem dostrajać się do Władających/Magicznych Broni oraz korzystać z prostszych wspólnych technik.
Dla uczniów klasy EAT przedmiot ten zakłada naukę z korzystania zaawansowanych technik w duecie, uczy jak zwiększyć synchronizację oraz jak zmniejszać obrażenia duchowe. Dla uczniów, którzy opanowali Rezonans Duchowy lub dopiero uczących się - przewidziane są ćwiczenia pod nadzorem Ivariego. Po zaliczeniu tego przedmiotu uczniowie są zdolni dostrajać się do niemal każdego Władającego/Magicznej Broni i korzystać z zaawansowanych technik. Ich synchronizacja duchowa jest na bardzo wysokim poziomie.
W obu klasach czasami zdarzają się lekcje dzielone na grupy Władających i Magicznych Broni. Niekiedy lekcję są skierowane do samych Władających, niekiedy do samych Magicznych Broni, zatem tylko wymagana grupa jest zmuszona do obecności na zajęciach.


Nauczyciel pierwszego kontaktu z bronią - ::Gabriel::
Jest to właściwie pierwsza osoba, jaka staje na drodze władającym do zostania pełnoprawnie okrzykniętym uczniem Shibusen. Magiczna broń, która ma przygotować potencjalnych EAT,  do synchronizowania się ze swoją bronią. Nauki u niego kończą się testem i głównie są to ćwiczenia. Nie prowadzi teorii, bo teorie są nudne. Nie prowadzi zajęć wyższym klasom, jednak to od niego zależy, czy przepuści kogokolwiek. Przejść jest ciężko.


Nauczyciel sprawności fizycznej - ::Asmodeusz::
Dba o kondycje uczniów Shibusen, a także pilnuje, by w kontaktach z bronią nie zrobili sobie większej krzywdy. Lekcje z nią można przyrównać do zwykłego wfu, jednak tutaj stawiany jest na to większy nacisk.


Nauczyciel bestiarystki - ::Hokori Iki::
Czasem nie wystarczy po prostu więcej siły, albo lepsza synchronizacja z partnerem, żeby pokonać potężnego przeciwnika. A na pewno nie w przypadku gdy jest nim potwór o nieznanych właściwościach i wielu groźnych, paranormalnych zdolnościach.
Bestiarystyka to przedmiot teoretyczny, przeznaczony głównie dla uczniów NOTu, a także tych z EATu, którzy mają niewielkie doświadczenie w walce, a co za tym idzie braki w wiedzy. Obejmuje naukę o nawykach, słabościach i mocnych stronach bestii występujących w każdym zakątku świata. Jest to dobre uzupełnienie umiejętności praktycznych, a wraz z nimi składa się na kompleksowe wykształcenie każdego absolwenta Shibusen.
Hokori prowadzi zarówno lekcje planowe, jak i zajęcia tematyczne przygotowujące do trudniejszych misji. Zakres materiałowy tych drugich obejmuje jedynie stworzenia występujące w krainie, do której wybierają się zainteresowani uczniowie, wtedy jest jednak zdecydowanie dogłębniej omówiony i może zawierać ćwiczenia praktyczne.


Nauczyciel walki wręcz - ::Daiki::
Osoba, która zajmuje się szkoleniem wszystkich, którzy decydują się na walkę w zwarciu, a potrzebują do tego odpowiednich umiejętności. Mogą się oni zgłaszać do tego nauczyciela, który pozwoli im na doskonalenie się w różnych sztukach walki wedle własnych potrzeb.


Nauczyciel walki dystansowej - ::Amon::
Jeśli ktoś ma zamiar się szkolić w kierunku łucznictwa i tym podobnych dziedzin, powinien się kierować do tego nauczyciela. Nauczy on wszystkiego związanego z walką dalekodystansową, od używania łuku, przez kuszę aż po rzucanie i strzelanie z pistoletu. Pomaga również w nauce celności.


Personel
- Cecil (sekretarz)
- Dee-Dee the Death (psycholożka szkolna)

Obecnie poszukujemy również
- Większej ilości nauczycieli
- Sprzątaczek
- Sekretarek
- Kucharek
- Innych możliwych zawodów do wykonywania w Shibusen.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://deathcity.forumpl.net/t96-raymont-ray-walker
 
Lista pracowników Shibusen
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» BIURO SZERYFA - lista pracowników
» Lista obecności w pracy
» Kanto 1-151 - Lista Pokemon
» Lista zajętych osób do avatarów
» WZÓR KARTY I WSKAZÓWKI TWORZENIA (dorosły)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death City :: Organizacja :: ABC Gry :: Spisy-