IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Pomysły.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Uczeń EAT
Data dołączenia : 20/02/2015

PisanieTemat: Pomysły.    Wto Paź 27, 2015 1:03 pm

A więc tak, od dzisiejszego dnia wdrażamy nowy system wprowadzania na forum różnych pomysłów i propozycji naszych użytkowników. Jako administracja chcemy być dla was, a nie przeciwko wam, więc mam nadzieję, że nasza idea zostanie ciepło przez was przyjęta.

A od tej pory, każda propozycja będzie rozwiązywana w ten sposób:

• Użytkownik zgłasza swój pomysł.
• Czwórka osób w administracji zapoznaje się z nim, a następnie ma trzy wyjścia. Albo pomysł przechodzi do dalszego punktu bez poprawek, albo nanosi swoje poprawki i oddaje do użytkownika, by skonsultować się z nim jeszcze raz i ewentualnie wtedy przechodzi dalej, albo zwyczajnie pomysł zostaje odrzucony i na tym kończy swój żywot.
• Jeśli pomysł przejdzie przez administracje, zostaje wrzucony jako temat na publiczne forum, by i użytkownicy mogli się z nim zapoznać, oraz zagłosować, czy chcą, by pomysł został wprowadzony na forum. Jeśli przejdzie ten etap, z przyjemnością wprowadzamy go na forum, jeśli nie przejdzie, to wiadomo - pomysł nie znajdzie zastosowania na forum.

Pomysły.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nie wiem jak to nazwać, bo nie mój pomysł. Czyli tańsze zaklęcia.
» Mały salon
» Opuszczony domek na drzewie
» Huśtawki na drzewie
» SKARGI, POMYSŁY, PYTANIA