IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Znajomości Panny Death

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Nauczyciel
Data dołączenia : 21/02/2015

PisanieTemat: Znajomości Panny Death    Pią Paź 09, 2015 7:47 pm

Znajomości? Oh, ależ oczywiście, że jakieś posiadam - relacje między ludzkie są bardzo ważnym czynnikiem, ważnym przede wszystkim dla zdrowia ludzkiej psychiki! W swym życiu, czy też życiach jak ktoś woli poznałam naprawdę sporo ludzi, o niektórych uczycie się w książkach o historii. Byli to ludzi różnych nastawień, jedni ignorowali mą naturę, drudzy wyszukiwali we mnie jakiegoś bóstwa a trzeci chcieli mej śmierci na stronach czy innych zabawkach, cóż... nie raz im się to udawało. Nigdy jednak jakoś specjalnie nie miałam im tego za złe, zapewne miałam po prostu bardzo dużo czasu by nauczyć się wybaczać. No nic, nieważne kto by chciał słuchać o gdybaniach szurniętej babuni, pozwól tylko, że opowiem ci o paru dzieciątkach, których poznałam w czasie ostatniego żywota.

Hmmm, od kogo by tu zacząć? Ah tak~! Kochany, malusi, nie lubiący jeść Gabryś będący nauczycielem w Shibusen jest dość hmm... skomplikowaną osóbką - a przynajmniej lubi tak o sobie myśleć. Gdy tak się mu przyglądam nie potrafię poskromić swych matcznynych instynktów, gdybym potrafiła mieć dzieci, z pewnością ucieszyłabym się z takiego syna. Z jednej strony jest dojrzałym, osiągającym sukcesy mężczyzną z drugiej zaś... nie potrafię pozbyć się wrażenia, że to ciągle tylko dzieciak. W każdym razie jestem jego partnerką jako władająca, oboje dysponujemy umiejętnościami ułatwiającymi zespolenie się fal dusz, co jest miłym atutem, dodatkowo ponoć zabójczo wyglądam z biczem w ręku♥.

Dobrze, kogoż tam mam dalej? Ah tak, kolejny ocieplający me serce brzdąc - Moony, to właśnie z powodu uczniów jak ona tak bardzo lubię swoją pracę, gdy ją poznałam zdawała się mieć nieco problemów, liczę jednak, że dzięki swemu ciepłemu charakterowi uda jej się cieszyć swymi młodzieńczymi latami.

Teraz... schodzimy na nieco trudniejszy temat - Ashling była przyjaciółką Gabierla i kolejną z nauczycielek Shibusen, miała cóż... dość gorący temperament i nie brakowało jej zapału taki charakterek oczywiście mógłby powodować problemy ale sama Ash była osobą o dobrym sercu i pomimo informacji rozbiegających się po terenie Shibusen dalej wieżę, że taka jest. Wiem z własnego doświadczenie, że w trudnych chwila życia z różnych powodów ludzkie serce może zapełnić się żalem, goryczą czy też nienawiścią jednak właśnie moją pracą - jako psycholog szkolny jest ponowne wejrzenie w serce Ashling i zrozumienie... tak, zrozumienie jej sytuacji jest w tym momencie najważniejsze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://deathcity.forumpl.net/t218-dee-dee-the-death

Znajomości Panny Death
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Death walks among you
» Dom Panny Arieny na Post Hill, EX16 4NE w Tiverton.
» Lamenty
» Panny Wandzi przygody nad kociołkiem
» Spis kadry Death City