IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Reliki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość

Gość

#1PisanieTemat: Reliki   Nie Wrz 20, 2015 7:47 pm

Arianna de Fiore

Wiadomo, że każdy stworzony przez wiedźmę golem ma mistrzynię. Jest to podstawa podstaw i nawet największe laiki w temacie świata magicznego mają o tym pojęcie. Tak się złożyło, że zamiast czarownicy, która mnie skonstruowała na "Panią" wybrałem tą, którą zobaczyłem jako pierwszą po przebudzeniu. Było to jakieś dziesięć lat temu i widziałem ją tylko przez chwilę, jednak wystarczająco długo aby zachować w pamięci jej rysy twarzy oraz tembr głosu.
Relacja golem - wiedźma jest silnie magiczna i głęboko zakorzeniona w duszy, wiążą się z nią także określone wzorce zachowań. Każde słowo Arii ma na ogromny wpływ na moje decyzje, a w przypadku zagrożenia prędzej zginę, niż pozwolę zrobić jej krzywdę.

Tsubaki Namori

Będąc belfrem w tak renomowanej szkole jak Shibusen nie jest możliwym brak jakiejkolwiek integracji, czy zawiązanych relacji. Nie tylko z pozostałymi członkami grona pedagogicznego, a również z uczniami.
Tsubaki jest jedną z uczennic, którą Iki darzy naprawdę szczerą sympatią. Zaangażowana, miła, zorganizowana, no może odrobinę niezdarna, ale przecież nikt nie posiada samych zalet.

Powrót do góry Go down

Reliki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1