IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Reliki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Czarna Krew
Data dołączenia : 29/08/2015

PisanieTemat: Reliki   Nie Wrz 20, 2015 7:47 pm

Arianna de Fiore

Wiadomo, że każdy stworzony przez wiedźmę golem ma mistrzynię. Jest to podstawa podstaw i nawet największe laiki w temacie świata magicznego mają o tym pojęcie. Tak się złożyło, że zamiast czarownicy, która mnie skonstruowała na "Panią" wybrałem tą, którą zobaczyłem jako pierwszą po przebudzeniu. Było to jakieś dziesięć lat temu i widziałem ją tylko przez chwilę, jednak wystarczająco długo aby zachować w pamięci jej rysy twarzy oraz tembr głosu.
Relacja golem - wiedźma jest silnie magiczna i głęboko zakorzeniona w duszy, wiążą się z nią także określone wzorce zachowań. Każde słowo Arii ma na ogromny wpływ na moje decyzje, a w przypadku zagrożenia prędzej zginę, niż pozwolę zrobić jej krzywdę.

Tsubaki Namori

Będąc belfrem w tak renomowanej szkole jak Shibusen nie jest możliwym brak jakiejkolwiek integracji, czy zawiązanych relacji. Nie tylko z pozostałymi członkami grona pedagogicznego, a również z uczniami.
Tsubaki jest jedną z uczennic, którą Iki darzy naprawdę szczerą sympatią. Zaangażowana, miła, zorganizowana, no może odrobinę niezdarna, ale przecież nikt nie posiada samych zalet.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://deathcity.forumpl.net/t630-hokori-iki-loading-complete

Reliki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1