IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

♠♠♠~Wiedźma też ma uczucia~♠♠♠

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość

Gość

#1PisanieTemat: ♠♠♠~Wiedźma też ma uczucia~♠♠♠   Nie Wrz 06, 2015 5:15 pm

Asmodeusz Settan Miyazawa

Mój ukochany przyrodni brat, który przygarnął oraz opiekował się mną przez dwa lata. W moich oczach nie ma bardziej idealnej istoty na całym świecie. Nauczył mnie wielu przydatnych rzeczy i nigdy nie mogłabym powiedzieć na niego złego słowa. Po jego nagłym wyjeździe nasze stosunki nieco uległy ochłodzeniu, ale szybko wróciliśmy do starych relacji poprzez utrzymywanie ze sobą korespondencji. Niestety, nasz kontakt urwał się, a ślad po nim zaginął.
Pewnego dnia pojawił się znikąd, uśmiechając się w ten sam sposób, co kiedyś. Nie mogłam go odrzucić, więc wszystko zdawało się być takie, jak dawniej. Przynajmniej tak sądziłam, póki nie zadał decydującego pytania o wspólne życie.

Raymont Walker

Niewiele o nim wiem, prócz tego, że jest moim bratem. Pewnego dnia dostałam wiadomość o jego istnieniu. Do tej pory nie mam pojęcia, kto ją do mnie wysłał, jednak nigdy też nie rozmyślałam nad tym dłużej, niż to konieczne. W celu jego odnalezienia przeprowadziłam się nawet do obcego miasta. Teraz mogę tylko modlić się o szansę na nadrobienie czasu, który został nam odebrany, a także mam nadzieję, że fakt, iż jestem Wiedźmą nie stanie się przeszkodzą.
Kto by się spodziewał, że Los postanowi spojrzeć przychylnie w moją stronę i jednego dnia pozwolić spotkać obu braci. Będąc z Asmodeuszem w kawiarence, zwanej wdzięcznie Ra-tatan, zobaczyłam go siedzącego całkiem niedaleko nas. Chyba nieco go zaskoczyłam moją nagłą reakcją, przez co zdawał się nie ogarniać całej sytuacji. Jeszcze Asmodeusz zaczął robić swoje wywody, którymi starł się z "partnerką" Raya. Można spokojnie stwierdzić, że nasze pierwsze spotkanie nie poszło za dobrze, jednak koniec końców chciał z nami rozmawiać i nie kazał nam odejść w diabły. Może uda nam się nadrobić stracony czas.

Rennevy Ursula Catherine Nightwish

Z pewnością jedna z najbardziej gwałtownych osób, jakie poznałam w tym mieście. Słysząc naszą rozmowę o Rayu przez chwile wydawało się mi, że naprawdę zrobi wszystko, byleby usunąć nas z drogi. Uważa, że jest "partnerką" Raya, mimo to zdaje się czuć o wiele więcej niż mówi. Niewiele wiem na jej temat, ale jeśli naprawdę jest blisko ciemnowłosego, może powinnam się jej bliżej przyjrzeć.

Drake SoulStealer

Ciekawy osobnik, od którego bił dziwny chłód. I kiedy mówię "chłód" nie mam na myśli tego pochodzącego z jego obnoszenia się wobec mnie i Asmo, ale z zupełnie fizycznego punktu widzenia. Stojąc obok miało się wrażenie, iż temperatura gwałtownie spadła. Prawdopodobnie należy do jakiejś odmiany Potworów, która lubuje się w takich klimatach. Mimo tego niewielkiego uniedogodnienia rozmawiało się z nim nader przyjemnie, więc mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja do wspólnego spotkania.

Azura Flame

Coming soon

Shirai Munakata

Coming soon

Powrót do góry Go down

♠♠♠~Wiedźma też ma uczucia~♠♠♠
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ♠♠♠~Wiedźma też ma uczucia~♠♠♠
» Posąg Jednookiej Wiedźmy