IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 ▂▃▅▆█ Formy dusz Nico █▆▅▃▂

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość

Gość

#1PisanieTemat: ▂▃▅▆█ Formy dusz Nico █▆▅▃▂   Sro Wrz 02, 2015 4:18 pm


Kosa dusz

Nico posiada jeszcze jedną formę. Jest to długa (jak dla kogo) czarna kosa (klik), o również długim, zakończonym po obu końcach, ostrym szpikulcem. Najciekawsza w tej postaci jest niezwykłego kształtu klinga, ponieważ nie jest ona jednolicie czarna i prosta. Jest ona nieco zakrzywiona, prawda nie tak bardzo, jak kosy używane w polu, a także nie przypomina większości innych broni tego typu, czyli nie jest cienka i ostro zakończona. Owszem, wraz z długością jej szerokość się zmniejsza, jednak na samym końcu nieco się poszerza. Na samym nożu znajdują się trzy, krwistoczerwone paski, zaczynające się w górnej części ostrza, nieco dalej przechodzą w jedną, cienką linię, a następnie ponownie się rozszerzają, by zakończyć się kolejno: po środku noża, ok. 20 cm dalej od pierwszego i na jakieś 20 cm przed końcem klingi. Dodatkowo warto dodać, iż ostrze w miejscu połączenia z drzewcem nie jest nudne, ze względu na ostre zakończenie, żeleziec został wykuty tak, aby wyglądał na owijający się dookoła patyka, na którym jest zamocowany, a jego początek w kształcie przypomina nieco półksiężyc o kolorze pasków na nim się znajdującym. Ze względu na uzyskany efekt, po drugiej stronie ostrza, żelazo zostało wykute na kształt niedokończonej litery "S", na której również przeplata się kolor czerwony. Dodatkowo umieszczone zostały na niej trzy, długie czarne kolce. U dołu kosy do ostrego szpikulca przeczepione jest toporopodobne ostrze.


Muszkiet dusz

Żeby nie zostać w tyle na dalekich dystansach Nico może zmienić się w muszkiet (klik). Wygląd jego jest dosyć specyficzny. Pod postacią broni Nico przybiera kształt białego, z czarnymi elementami muszkietu. Na kolbie broni znajduje się krzyżo podobny znak o kolorze kremowym. U rogu kolby znajduje się małą dziurka, na której zawiązana jest czarna i biała wstążka.Lufa przyozdobiona została czarnym kawałkiem drewna srebrnymi, żelaznymi wzorami, a na samym jej końcu znajduje się muszka.Zamek znajduje się po prawej stronie broni i jest koloru czarnego, a  na jego środku znajduje się czarna róża, kurek, o tym samym kolorze co ozdoba. Jako, że to nie jest zwyczajny muszkiet strzelajacy kulami, lecz falami duszy dlatego jego zasięg wynosi do 300m. Oczywiscie po 250m efektywność mocno spada, a i celność również. Strzela dwa – trzy razy na post. Zmniejszając częstotliwość strzałów można zwiększyć celność. Wtedy muszkiet może strzelić tylko raz na post albo nawet i na dwa.


Dusza marionetki

Nico poprzez fizyczny kontakt ze swoim władającym potrafi kontrolować jego cień. Co to oznacza? Już wyjaśniam. Potrafi on zmieniać kształt cienia. Poprzez tę zmianę kształtu może stworzyć czarną, człekopodobna patyczkowata postać (klik). Owa postać może normalnie atakować przeciwnika.Tylko jest o połowę słabsza, wolniejsza i refleks o połowę wolniejszy od oryginału (władającego). Można go zabić jakimkolwiek atakiem duchowym, albo bardzo jasnym światłem. Ręce mogą być jak obuch lub ostre jak ostrze miecza. Technika ta mocno wyczerpuje siły u Nico, dlatego po aktywacji tej umiejętności trzeba bardzo uważać, żeby nie stracić za dużo sił, bo wtedy walka może być przegrana.
Ograniczenia 
Działanie- czas działania 2 posty, czas odpoczynku 3. Jeśli spróbuje wykorzystać technikę dłużej niż te dwa posty, to zaczyna odczuwać mocne skutki uboczne.
Zasięg-10m od władającego
Inne- nie pamiętamPowrót do góry Go down
 
▂▃▅▆█ Formy dusz Nico █▆▅▃▂
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death City :: Off-top :: Techniki-