IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Rokszowy Mhrok (Roxanna)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość

Gość

#1PisanieTemat: Rokszowy Mhrok (Roxanna)   Pon Cze 08, 2015 6:00 pm

Nazwa magii Magia Cienia

Królowa Cienia

Za pomocą myśli cień z danego przedmiotu,osoby lub miejsca może zostać opanowany i oderwany od podłoża. Cień musi znajdować się w zasięgu wzroku. Wtedy czarownica decyduje o jego kształcie, stanie skupienia i w niewielkim stopniu o rozmiarze. Może również nim kierować. Równie dobrze może przyjąć kształt broni czy innego przedmiotu jak i pozostać w postaci czarnej, bezkształtnej masy o stałym lub ciekłym stanie skupienia. Pojedynczy cień może maksymalnie cztery razy zwiększyć swoją wielkość chyba, że łączy się z innymi. Drobne cienie mogą być używane bez limitu. Cienie wielkości dorosłego człowieka mogą być używane przez nie więcej niż pięć postów, potem trzy posty odpoczynku. Duże cienie można użyć raz na siedem postów, po ich użyciu czarownica jest osłabiona przez pięć następnych postów. Po użyciu go więcej niż raz w ciągu jednej walki traci przytomność.Zaklęcie działa na przestrzeni 10 metrów wokół wiedźmy.


Czarna Bomba

Opanowany cień danego przedmiotu, osoby, lub  w zacienionym miejscu może zadziałać jak bomba i wybuchnąć. Cały teren na który pada cień ulega eksplozji o sile nieco mniejszej niż wybuch dynamitu. Drobne eksplozje maksymalnie trzy, potem trzy posty przerwy. Średnie raz na pięć postów. Duże raz na siedem postów.


Energia Mroku

Opanowany cień może zmienić się w czystą energię przypominającą nieco wyładowanie elektryczne. Przybiera ona postać fioletowej kuli światła. Działa ona wtedy jak pocisk ale nieodpowiednio skupiona może się rozpaść lub ulec eksplozji jeszcze przed wystrzeleniem. Można jej użyć raz na pięć postów. Większe raz na siedem. Użycie tej mocy osłabia wiedźmę. Przy większej może opaść z sił a nawet doznać krwotoku wewnętrznego. Jest to ryzykowne zaklęcie.    


Powrót do góry Go down
 
Rokszowy Mhrok (Roxanna)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death City :: Off-top :: Nieaktywne Karty Technik-