IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Seraphinowe sztuczki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

avatar
Nauczyciel
Posty : 4
Data dołączenia : 27/03/2015

#1PisanieTemat: Seraphinowe sztuczki   Pon Kwi 20, 2015 11:48 pm


Chabrowy

Technika mająca na celu uspokoić władającego w czasie walki. Podczas jej aktywacji, ostrze chłopaka pokrywa się niebieskim kolorem, wygląda jak lejąca farba, która jednak nie spływa na ziemię. Im większe zbliżenie i synchronizacja z partnerem, tym większe działanie będzie miała technika. Oparta jest ona na zaufaniu i polega głównie na opanowaniu duszy drugiej osoby, a także poprawieniu jej skupienia w efekcie. Objawia się to lekkim wyostrzeniem zmysłów. Możliwość wykonania jest także w ludzkiej formie, jednak wymaga ona bezpośredniego kontaktu z władającym.

Ograniczenia: 1 post aktywacji, następnie 3 posty trwania a po nich 3 posty odpoczynku.


Onyks

Onyks tworzy tarczę, która rozciąga się przed władającym. Tarcza jest koloru czarnego i przez pierwszy post trwania niemalże nic przez nią nie widać. Przed drugi wszystko jest już bardziej widoczne, przy trzecim znika. Tarcza jest w stanie zatrzymać niemal każdy fizyczny atak, jednak z magicznymi ma troszkę gorzej, bo wystarczy jedno dobre zaklęcie by się rozpadła, absorbując je. W czasie, w którym technika trwa, ostrze Seraphina pokrywa się czernią. Połyskującą, metaliczną, twardą. Możliwość używania w formie człowieka jest, aczkolwiek wtedy jest o połowę słabsza. Tarcza ma kształt półkola, które pojawia się przed czubkiem ostrza, zasłaniając osobę, która go trzyma, a także jego samego. Ma szerokość około metra, a wysokość na trzy. Zagięta jest nad głowę władającego. Tarcza nie jest połączona z ostrzem w żaden sposób. Nie przejdą przez nią też ataki osób za nią stojących.

Ograniczenia: 3 posty trwania, po nich 3 posty odpoczynku.


Szkarłat

Jak przystało na królewską czerwień, technika ta jest czysto ofensywna. Polega ona na tym, że przez pierwszy post jej wprowadzenia ostrze Seraphina pokrywa się szkarłatem, przypominającym najpiękniejsze klejnoty, jakie mogłyby istnieć na tym świecie. W takiej oto formie władający jest w stanie wykonać nim trzy cięcia pod różnymi kątami. Przypominają one pociągnięcia pędzlem i zostawiają czerwone smugi w powietrzu, które od razu po ich pojawieniu, zmieniają się w namacalne cięcia, atakujące cele. Każda smuga da radę wypuścić z siebie trzy ataki, co razem daje dziewięć. Smugi mają maksymalnie 2m długości i zasięg wypuszczonych ataków to 10m. Przy przekroczeniu 5m od zasięgu smugi, siła cięcia powoli słabnie, tak że przy 10m ma siłę połowy normalnego cięcia.

Ograniczenia: Każda fala cięć przypada na jeden post, co daje nam 3 posty trwania, po nich 2 posty odpoczynku.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Seraphinowe sztuczki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death City :: Off-top :: Nieaktywne Karty Technik-