IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Założyłem konto. Co dalej?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Uczeń EAT
Data dołączenia : 20/02/2015

PisanieTemat: Założyłem konto. Co dalej?   Pią Lut 20, 2015 6:56 pm

Od samego początku
Gdy już zarejestrujesz nick swojej postaci, którą chcesz grać na Death City, odsyłam cię do regulaminu. To jest coś, czego każdy użytkownik na forum musi przestrzegać, a jego nieprzeczytanie nie wiąże się z żadnymi taryfami ulgowymi.

Regulamin przeczytany? To świetnie! Teraz czas na najprzyjemniejsze rzeczy. Miłe cykle lektur rozpoczynamy fabułą. Z niej dowiemy się jakie wydarzenia aktualnie się odbywają, tak by móc się swoją postacią dostosować.

Na dalszą część proponuję przeczytanie opisów grup, jakie istnieją na Death City. Wybór jest spory, więc mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na tym etapie można też dostosować wiek. Na forum nie ma typowych granic wiekowych, lecz prosimy, by tworzyć postacie w co najmniej wieku szkolnym.

Chcę postać!
Dalej dość pracochłonna część. Składamy KP w tym dziale. Posługujemy się w niej tym wzorem. Wypełniamy go dokładnie i zgodnie z jego wskazówkami. Ponadto po akceptacji możemy sobie zająć używaną postać. O tutaj.

Teraz, gdy mniej więcej nasza postać jest już stworzona, a my mamy akceptację admina, powinniśmy zadbać o to, by na fabule żadna krzywda jej się nie stała. W tym celu wymyślamy jej techniki bądź magię. W zależności od grupy w jakiej został umieszczony osobnik. Magią mogą posługiwać się czarownicy, wiedźmy, a nawet potwory (w nie tak dobrym stopniu jak poprzednicy jednak), natomiast techniki "obsługiwane" są przez Władających i bronie. Ludzie w tym miejscu mogą sobie wymyślić własne, przydatne umiejętności. Kartę technik składamy na pw u admina, a gdy ten ją sprawdzi, wtedy możecie złożyć ją w odpowiednim dziale.

Mogę pisać! Co dalej?

Masz już zaakceptowaną kartę postaci i technik? Nie wiesz co dalej? Możesz poszukać osoby do pisania tutaj. Możesz też wziąć misję.

Garść dodatkowych informacji
Na forum istnieje system dusz, który dokładnie opisany został w tym temacie. Umożliwia on rozwijanie się postaci w szybszym tempie, dlatego zalecamy zapoznanie się z nim w wolnym czasie.

Spisy forumowe to coś, co pomoże wam się zapoznać z tym, co na Death City się już znajduje. Zawarte są w nich wszystkie magie, wolne wakaty pracownicze szkoły, a także lista broni magicznych. Oczywiście powtarzalność jest dozwolona. Dział ma tylko cele informacyjne.

• W razie jakichkolwiek problemów z czymkolwiek zapraszam na pw, bądź gg administracji Death City, w skład której wchodzi Elijah. Zaręczam, że każda prośba, sprawa, propozycja, zostanie rozpatrzona najszybciej jak tylko możliwe.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://deathcity.forumpl.net/t82-nienawidze-cie-elijah-2015

Założyłem konto. Co dalej?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Konto Ariel
» Markowe konto
» Konto Akane
» Konto Leś
» Anuleja konto