IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Jesteś po prostu popiołem w moich oczach~ (Ashling)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość

Gość

#1PisanieTemat: Jesteś po prostu popiołem w moich oczach~ (Ashling)   Czw Mar 19, 2015 4:46 pm


Shapeshifting

Umiejętność ta pozwala na dwie rzeczy, jednak omówię je pokolei. Oczywiście, jak sama nazwa mówi - jest to zmiana wyglądu postaci lub jej przystosowanie do obecnej sytuacji. Wersją pierwszą jest to, że potrafi zmienić swój wygląd pod względem fizycznym. I nie jest to rozrośnięcie się do niewyobrażalnych rozmiarów tylko po prostu zmiany kosmetyczne. Upodabnia się tym zaklęciem do płci przeciwnej. Zmienia ona wygląd mięśni na powierzchni całego swojego ciała, czyli inaczej: uwypuklić już widoczne z resztą, a także stworzyć typowy, męski kaloryfer. Oczywiście piersi, czyli to, co chłopcy lubią najbardziej zostają zastąpione tymi typowymi dla faceta. Wygląd twarzy zmienia się nieznacznie tak, aby imitować czaszkę męską. No i do tego włosy się nieznacznie skracają, bo jednak nie zostaje to zapewnione przez cechy fizyczne tej męskiej postaci. Niestety, ale nie porucha. Narządy wewnętrzne się nie zmieniają.
Drugą cechą Shapeshiftingu jest włąśnie dostosowanie się. Na czym ono polega, już wyjaśniam. Jest to stworzenie łuskowanej powłoki na rękach zakończonej pazurami, która jest znacznie odporniejsza niż zwykły, ludzki odpowiednik skóry. Oczywiście mocniejsze ciosy wciąż mogą uszkodzić twardą, utwardzoną skorupę, jednak te zadrapania już nie są tak łatwe do osiągnięcia. Poza tym, pojawiają się również na jej ciele tatuaże i śladowe ilości łusek. Może tego użyć w obu formach. Warto zauważyć, że nawet pasywnie jej kły i pazury są całkiem ostre, jednak takiej solidnej ostrości dodaje dopiero użycie Shapeshiftingu.
Wizualizacja
(uwaga: fanart może zawierać spoilery do Fairy Tail)

Ograniczenia w pigułce:
- Może być używana 10 tur.
- Możliwość przedłużenia do 15 postów.
- Każdy post powyżej dziesiątego męczy Ashling.


Władanie ogniem

Co to za smok, który nie włada nad swoim żywiołem? A, no tak, przecież takie są, bo mają swoją własną siłę i to im wystarczy w zupełności. Wracając jednak do tego - Ashling potrafi władać ogniem. Jej ogień jednak jest koloru ciemnej nocy, czyli po prostu niebieskim wchodzącym delikatnie w ciemny fiolet. Zakres tworzenia jednak nie jest zbyt duży, bo dopiero moc próbuje opanować, a z tym ciałem zaznajomiona. Więc może jedynie stworzyć niewielkie kule ognia do miotania lub zmaterializować ją w gardle, czyli w celu zionięcia o zasięgu pięciu metrów. Kule ognia wybuchają, podpalając ogniem cel.

Ograniczenia w pigułce:
Kule ognia:
- Ilość tworów: trzy kule, średnica 0,5 metra.
- Zasięg 10 metrów, ale może lecieć dalej - im dalej powyżej dziesięciu metrów, tym słabsza. Przy piętnastu metrach jest płomykiem, który po prostu wygasa.
- Można je wyrzucić w ciągu 2 postów.
- Po tym 3 tury odpoczynku.
Miotacz ognia:
- Zasięg 5 metrów.
- Możliwość ruchu, ale jedynie powolny krok.
- Zianie może trwać jeden pełny post.
- Odpoczynek trwa 3 posty.


Dragon Form

...albo raczej half-dragon. Nie może ona zmienić się w tonową, łuskowaną jaszczurkę, ale kto wie, czy tego nie opanuje nawet do tego stopnia. Wracając do tego - jest to druga wersja Shapeshiftingu, która pozwala na więcej, mając przy tym większe koszty. No, tak - ponosi ze sobą większe konsekwencje, a pojawienie się łusek nie za bardzo ją nadwyręża. Pozwala jej na niedługą walkę w pół-smoczej postaci, która charakteryzuje się w pokryciu ciała łuską koloru czerwieni - najbardziej widoczna jest na rękach do łokci i nogach do kolan, a na pozostałych częściach ciała pokazują się one jedynie jako delikatne zrogowacenie skóry o naturalnym jej odcieniu. Do tego następują delikatne zmiany fizyczne dłoni i stóp - upodabniają się one do smoczych, a do tego wyrastają jej szpony. Kończy się to niestety na powiedzeniu "baj baj" jej sandałom. Poza tym jeszcze pojawia się długi na półtora metra, ciężki ogon pokryty całkowicie łuskami, skrzydła o rozpiętości trzech metrów (umożliwiają lot w czasie walki: do 5 metrów w górę, poza walką do 15 metrów) i rogi zawinięte w tył. Nie może tego zbyt długo utrzymywać z powodu aspektu wspomnianego wcześniej - nie jest zapoznana z tym ciałem, więc nie wszystko jej uchodzi na sucho. Szybko się męczy, toteż może używać tego przez trzy posty, a jeśli spróbuje przeciągnąć to w czwartym traci siły, a w piątym traci całkiem świadomość. Tak, mdleje. Na dwa następne, nie może używać tej techniki przez dwa kolejne. Nie częściej niż trzy razy dziennie.

Ograniczenia w pigułce:
- Maksymalnie trzy posty.
- Przedłużenie do 4 kończy się zmęczeniem.
- A do pięciu omdleniem na dwa posty.
- Po dezaktywacji nie może używać przez dwa posty.
- Nie częściej niż trzy razy dziennie.


Powrót do góry Go down
 
Jesteś po prostu popiołem w moich oczach~ (Ashling)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death City :: Off-top :: Techniki-