IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 DJ VIVI, a tak serio to tylko demon.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość

Gość

#1PisanieTemat: DJ VIVI, a tak serio to tylko demon.   Nie Mar 15, 2015 6:01 pm


Przemiana

Vivi to potworek, który potrafi panować nad swoją nieludzką postacią poprzez blokowanie własnej mocy, a dokładniej pewne ograniczenie, które na siebie założyła. Bez niego zawsze wyglądałaby jak demonica i możliwe, że zniszczyłaby ciało.
Technika polega na niczym innym jak uwolnieniu swojej mocy, co objawia się pewnymi zmianami w jej wyglądzie. Na jej głowie rosną czarne, krótkie różki, które są bardzo twarde. Jej kły wydłużają się nieco, ale niezbyt drastycznie, zaś źrenice w oczach stają się całkowicie pionowe. Oprócz tego jej pazurki u dłoni wydłużają się, a jej skóra staje się niewiele twardsza - na tyle, by coś co wcześniej ją zadrapało teraz tego nie zrobiło. Charakterystyczną cechą tej przemiany jest również czarny, długi na 1,7m ogon przypominający bicz. Jest zakończony strzałką przywodzącą na myśl grot strzały.
Co daje ta przemiana? Oczywiste wynikające z fizyki zastosowania, czyli - rogi są twarde i dosyć ostre, więc może je zastosować, podobnie kły i pazury, zaś ogonkiem może chwycić niezbyt ciężkie przedmioty, pomaga jej w zachowaniu równowagi i może nim smagać jak biczem, ale oczywiście siła ogona to połowa jej naturalnej, ludzkiej siły. Będzie boleć, ale krzywdy nie zrobi raczej.
Co do mniej oczywistych bonusów - jest dwukrotnie silniejsza, szybsza i zręczniejsza, a jej wzrok potrafi się lepiej skupić na szybkich obiektach. No i to by było na tyle z profitów przemiany. Może ona trwać maksymalnie 7 tur, z czego później muszą być 3 przerwy. Dwie przemiany w jeden dzień, bez odpoczynku sprawiają, że po skończeniu się drugiej może zemdleć/zasłabnąć albo zacząć krwawić z nosa i czuć się podle.
Technika ma też drugi sposób zastosowania - Vivi uwalnia jedynie część swojej mocy, co sprawia, że może mieć swoje demoniczne atrybuty wyglądu, lecz nie dają jej one żadnego wzmocnienia oprócz fizycznych właściwości. Taką przemianę może robić kiedy chce i na jak długo, gdyż ma ona głównie właściwości estetyczne. Ogon wtedy jest dużo słabszy niż normalnie, a pazurki nie tak ostre. Kły i rogi podobnie. Skóra nie staje się twardsza ani troszkę.


Kumulacja

Vivi była demonem, który "żywił" się niezdrową ludzką ciekawością. Aktualnie już ten grzech nie wzmacnia jej mocy, ale ma wpływ na coś innego czego się nauczyła. Technika Kumulacja dzieli się na dwie fazy. Pierwszą jest faza pochłaniania, kumulowania. Walki mają to do siebie, że zawsze są ciekawe, a im dłużej ta trwa, tym ciekawość wzrasta. Vivi im dłużej walczy tym bardziej pochłania ją ciekawość, a to wzmacnia jej duszę. Każdy jedna jej tura w walce to bonus 25% do siły jednego ataku, który wyprowadzi po aktywacji. Bonus dodaje się do siebie, dlatego po 4 turach walki będzie już dwukrotnie (100%) silniejszy atak, a po 8 trzykrotnie (200%). Druga faza to aktywacja techniki. Po aktywacji moc już nie jest kumulowana. Broń trzymaną przez Vivi otacza czerwona poświata z mocy duchowej, a sama Magiczna Broń może poczuć niesamowity przypływ energii. Po aktywacji wzmocniony atak należy wykonać maksymalnie dwie tury później, gdyż przekroczenie czasu sprawia, iż bonus przepada. Moment zakończenia aktywacji, czyli albo wygaśnięcie wzmocnienia albo zużycie go, kończy technikę. Licznik przez jedną turę jest zatrzymany, a od następnej dopiero zaczyna znów naliczać "ciekawość", a więc kumulować moc. Technikę da się wykonać również bez broni.


Cząstka Demona

Dusza demona ma to do siebie, że jej dziwna moc niszczy duszę "śmiertelników". Vivi jednak opanowała tą właściwość do perfekcji i teraz może ją wykorzystać w walce. Odkąd aktywuje technikę wszystkie zetknięcia z jej ciałem lub bronią, którą trzyma, sprawiają że ta wysyła do nieszczęśnika swoje fale duchowe, a te oddziałują na duszę wroga osłabiając ją. Nie wpływa to jednak na Magiczną Broń jaką trzyma w rękach, gdyż Vivi synchronizuje się z nią odpowiednio, by nie szkodzić jej. Prościej mówiąc - jej demoniczne fale duchowe zwalczają falę duchowe kogoś kto jej dotknął/ona jego dotknęła/zraniła go i w ten sposób jego duchowa moc się osłabia. Jeżeli duchowa moc się osłabia to jego naturalne zdolności również, a także siła ataku/magii oraz synchronizacja z Magiczną Bronią - jeżeli takową posiada. Technika działa, aż 4 tury, lecz po jej zakończeniu trzeba odczekać 6, by znów jej użyć.
Jak działa osłabienie i jak jest silne? Zacznijmy od podziału. Jeżeli Vivi zwyczajnie dotknie lub zderzy swoją broń/Magiczną Broń z inną Magiczną Bronią albo dotknie kogokolwiek to jest to liczone jako 1 punkt. Jeżeli zaś zrani to jest to liczone jako dwa punkty. Zderzenia ze zwyczajnym pancerzem, zwyczajną bronią itp. nie liczą się.
Po zakończeniu techniki działa ona jeszcze przez jedną turę, a jeżeli osiągnięto lub przekroczono 15 pkt. to przez dwie tury. Po tym czasie dusza wroga wraca do normy, punktu startowego.
Progi osłabienia:
3 pkt. - nieznaczne osłabienie, zmniejszona synchronizacja. Osłabienie na poziomie 10-15%
5 pkt. - Osłabienie wszystkich zdolności o jakieś 25-30%.
10 pkt. - Osłabienie wszystkich zdolności o 50-55%
13 pkt. - Osłabienie wszystkich zdolności o 75-80%
15 pkt. - Dusza jest na poziomie krytycznym. Utracenie możliwości synchronizacji/używania magii albo technik. Władający nie mogą używać swojej Magicznej Broni.
Powyżej 15 pkt. do max. 20 - Przeciwnik mdleje.
Przekroczenie 20 pkt. równa się ze śmiercią poprzez zniszczenie duszy.


Powrót do góry Go down
 
DJ VIVI, a tak serio to tylko demon.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Błękitny Demon Pallonyel
» Tylko winny się tłumaczy
» Akuro-Demon jester
» Gdy tylko sięgniesz dna...
» KALONA - DEMON PRZEDWIECZNY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death City :: Off-top :: Techniki-