IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Biblioteka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość

Czarna Krew
Data dołączenia : 09/01/2016

PisanieTemat: Re: Biblioteka   Sob Sty 30, 2016 8:23 pm

- To fantastycznie - Odpowiedziała i dodała po krótkim czasie - W sumie też uważam, że mogło by ciekawie. Sama nigdy wcześniej tak czasu nie spędzałam
Raczej nie miała do tego zbytnio możliwości. Niewiele osób ją zauważało, a co dopiero by z nią porozmawiać. A o wyjściu gdzieś, nie miała na to najśmielszej nadziej. Zresztą wcześniej to nawet zbytnio nie myślała. Teraz tak ostatnio uznała, że jednak może być to całkiem przyjemne.
- Naprawdę śpiewasz ? To bardzo fajnie, ja sama zupełnie nie potrafię. Podziwiam osoby, które umieją
Szczerze, próbowała jak jeszcze była dzieckiem parę razy, ale kończyło się to taką katastrofą, że już nie próbowała więcej. Uważała zresztą swój głos za zwykły skrzek, choć nie przejmowała się tem tym zbytnio. Nie bardzo miała pragnienia zostania operową śpiewaczką albo piosenkarką więc niezbyt ta wada jej przeszkadzała. Zawsze jednak lubił posłuchać śpiewu innych, szczególnie kiedy był całkiem niezły. Dlatego też bez wahania powiedziała też
- Może zaśpiewasz mi coś kiedyś, byłabym bardzo zaszczycona
Cóż, na razie pobiła właśnie życiowy rekord rozmowy z innym człowiekiem, z czego była dumna. Wszystko małymi kroczkami prawda ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń NOT
Data dołączenia : 01/09/2015

PisanieTemat: Re: Biblioteka   Sro Lut 03, 2016 3:20 pm

Nie była pewna czy mówienie o tym, że śpiewa jest dobrym pomysłem z racji tego, że miała wątpliwości co do swoich umiejętności w tej dziedzinie. Jednak po tym jak usłyszała odpowiedź od rozmówczyni ulżyło jej, że nie uznaję tego za coś dziwnego.
-Sama wątpię, żebym miała szansę mieć w śpiewaniu takie umiejętności jakbym chciała i teraz pewnie też średnio mi w tym idzie.-Zatrzymała się, żeby ponownie przemyśleć chwilę to co mówi i dodała -W sumie to gdy się za to zabieram to nie obchodzą mnie umiejętności. Mogłabym strasznie fałszować, ale liczy się dla mnie tylko to, że śpiew wywołuję u mnie uśmiech i jestem chociaż przez chwilę szczęśliwa.- Ciężko jest jej powiedzieć na jakim poziomie są jej umiejętności przez to, że nikt jeszcze nigdy nie słyszał tego jak śpiewa, a samej jest to ciężko ocenić. Jednak wolała to robić dla siebie w miejscu gdzie ma pewność, że nikogo nie ma. Możliwe, że było to przez strach, że ktoś bardzo negatywnie ją oceni,a ona straci chęć w robienie czegoś co bardzo lubi. Może dzięki paru latom cichych ćwiczeń szło jej już całkiem dobrze? Nie wie tego i specjalnie nie spieszy jej się do poznania odpowiedzi na to pytanie. Przez to trochę przestraszyła się gdy usłyszała propozycję zaśpiewania.
-Może...kiedyś...- nie wiedziała co ma w tej chwili odpowiedzieć -Nigdy nie śpiewałam przy kimś i byłoby mi trochę ciężko to zrobić.-W jej głowie pojawiły się pytania jak np. co miałby wtedy zaśpiewać lub co jeśli pomyliłaby słowa. Wiadomo też, że gdy nikt cię nie słyszy możesz nawet się nie starać, a przy kimś chcesz wypaść jak najlepiej.-Chyba przed tym musiałabym dowiedzieć się jak mi idzie i czy śpiewam coś odpowiedniego dla mojego głosu.-Cicho westchnęła i powiedziała do siebie -Może jednak pomysł z pójściem na lekcję śpiewu nie jest tak złym pomysłem- Już drugi raz w ciągu krótkiego czasu zdarzyło jej się mimo, że cicho to powiedzieć swoje myśli na głos. Zdarza jej się mówić do siebie, ale z przekonaniem, że jej głos jest na tyle cichy, że nikt jej nie słyszy. Wygląda na to, że nie tylko nad śpiewem będzie trzeba popracować...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://deathcity.forumpl.net/t701-narumi

Czarna Krew

PisanieTemat: Re: Biblioteka   Czw Lut 04, 2016 6:25 pm

Przysłuchiwała się spokojnie wypowiedzi Narumi. W końcu odpowiedziała
- Nie musisz się spieszyć, zrobisz to kiedy poczujesz się na siłach i uznasz, że masz ochotę się pochwalić. W końcu najważniejsze by cieszyło cię to co robisz. Po za tym, lekcję śpiewu na pewno się przydadzą, pomogły by ci podszlifować talent
Po tym jak to powiedziała chwilę się zastanowiła rozglądając po pomieszczeniu a następniez ledwo wyczuwalnym wahaniem w głosie powiedziała
- W sumie w bibliotece nikogo nie ma, ale sądzę, że nie jest to najlepsze miejsce do rozmowy. Może masz ochotę odwiedzić ze mną kawiarnie ?  Odkąd tylko o niej pomyślałam zaczęło mnie korcić by tam zajść. No ale jeśli nie chcesz, to sama przecież nie pójdę i cię nie zostawię. W końcu zostałaś właśnie moim pierwszym znajomym
Uśmiechała się do niej ledwo widocznie. Szczerze ją zaciekawił temat wychodzenia z innymi ludźmi do tego typu miejsc. Coś w tym musiało być skoro tylu innych istot w taki właśnie a nie inny sposób spedzali czas. Może w końcu się dowie jakie uczucia temu towarzyszą oraz na czym dokładniej to polega, a przynajmniej miała taką nadzieję. Chociaż była trochę niepewna, nigdy się wcześniej nie była aż tak na widoku, jakby była wychodząc z akademii a co dopiero do takiego miejsca. Tłumy ludzi, których niezbyt rozumiała. Ta perspektywa wydawała się być nieco przerażająca. Sama jednak postanowiła, że nie będzie tracić więcej czasu na marną egzystencję więc musiała się zebrać w sobie. Czekała teraz już tylko na to jaką opinię na te temat ma Narumi
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń NOT
Data dołączenia : 01/09/2015

PisanieTemat: Re: Biblioteka   Pon Lut 08, 2016 8:06 pm

Słuchając odpowiedzi na to co mówiła lekko uśmiechnęła się i pomyślała, że znowu robi z małej rzeczy coś wielkiego. Nawet jeśli się stara to nie potrafi nic na to poradzić, zawsze dzieję się to samo. Wygląda na to, że podczas normalnej rozmowy jest łatwo przewidzieć to co zrobi, a może to tylko z jej perspektywy tak wygląda, a rzeczywistość jest całkowicie inna? Porzucając swoje rozmyślenia zauważyła, że jej rozmówczyni rozgląda się po pomieszczeniu. Myśląc czy może w innej części biblioteki w końcu się ktoś pojawił zrobiła to samo, niestety było tak pusto jak wcześniej. Po chwili usłyszała, że dziewczyna zaczęła ponownie coś mówić, więc myślami szybko wróciła do rozmowy.
-W sumie to masz rację.-Powiedziała cichym głosem, po kryjomu ponownie spoglądając na puste pomieszczenie po czym dodała. -Myślę, że to dobry pomysł. Stanie ciągle w jednym miejscu nie ma za bardzo sensu patrząc też na to, że chwilowo nie znajdziemy tu żadnych ciekawych książek. Kawiarnia jest też raczej lepszym miejscem na rozmowy i zawsze może się w pobliżu wydarzyć coś ciekawego.- Świeże powietrze chyba jeszcze nikomu nie zaszkodziło, a jest na pewno lepsze od kurzu pomiędzy książkami. Chwilę myśląc to logiczne, że niektóre osoby wolą się cieszyć w miarę dobrą pogodą zamiast siedzieć w budynku. W końcu nie wiadomo jak długo będzie to trwać.-Patrząc na to, że pogoda wygląda dzisiaj nie najgorzej pewnie w parku, kawiarni i innych tego typu miejscach będzie sporo ludzi.- Zaczęło ciekawić ją czy od chwili gdy weszła do biblioteki na zewnątrz się coś w większym stopniu zmieniło czy wszystko razem z chodzącymi w kółko ludźmi zostało na swoim miejscu.-To jak idziemy?-powiedziała wpatrując się w osobę z którą rozmawia, a na jej twarzy ponownie pojawił się delikatny uśmiech.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://deathcity.forumpl.net/t701-narumi

Czarna Krew

PisanieTemat: Re: Biblioteka   Sob Lut 13, 2016 12:18 pm

Wysłuchała wszystko co do powiedzenia miała jej nowa znajoma. Dopiero po ostatnim pytaniu zdecydowała się odpowiedź, bo nie chciała jej przerywać wypowiedzi, to by było przecież niegrzeczne
- Mhm, pewnie. Nie mogę się doczekać by zobaczyć jak to jest w tej kawiarni
Szczerze ją to ciekawiło. Jak jeszcze wiele innych rzeczy, w sumie na świecie i jego wyglądzie znała się mniej niż dziecko. W sumie to nic dziwnego skoro żyła wcześniej zupełnie odizolowana od świata. No, ale w końcu trzeba było nadrobić tą wiedzę
- Wiesz, na zewnątrz zapewne będzie zimno. Może pójdziesz i ubierzesz coś ciepłego a ja poczekam na ciebie przy wyjściu ze szkoły? Trzeba dbać o swoje zdrowie
Powiedziała to powoli skierowując swoje kroki ku wyjściu z biblioteki. Co zabawne, sposób jej chodzenia mógł rzeczywiście mógł się kojarzyć z cieniem. Bardziej niż szła to raczej sunęła przed siebie. Zapewne jakby kiedyś zanteresowała się aktostwem, z rolą ducha albo innej zjawy zapewne nie miałaby żadnego problemu. Tak więc kończąc niepotrzebny wywód, powoli wyszła z biblioteki, zapewne wraz z Narumi. Poczekała też na decyzję nowej koleżanki, czy zdecyduje się wyjść z nią w takim ubiorze, czy też może pójdzie ubrać coś na siebie. Jeśli to pierwsze, pójdzie od razu z nią na zewnątrz i do kawiarenki, jeśli to drugie to zaczeka na nią przy wyjściu z szkoły. Niezbyt jej się spieszyło, a lepiej było nie narażać pierwszej poznanej osoby na grypę czy jakąś inną chorobę niepotrzebnie

Z.t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Biblioteka   

Powrót do góry Go down

Biblioteka
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Kawiarnio-biblioteka "Bookszpan"