IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Klasa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość

Mistrz Gry
Data dołączenia : 21/02/2015

PisanieTemat: Re: Klasa   Pon Lis 02, 2015 9:11 pm

Wykładowca cieszył się oczywiście, widząc entuzjazm Farirrlana. Naprawdę wyglądał na szczęśliwego, co bardzo zadowoliło profesora. Koniec końców optymizm i wygrane pojedynki są najlepszą motywacją, by wygrać całą wojnę, prawda?
- Brawo, mój drogi. Mam nadzieję, że zapamiętałeś dobrze jakie to uczucie, bo prawdopodobnie sam ze swoją władającą nie będziesz w stanie go odwzorować tak idealnie jeszcze. Wymaga to długich godzin praktyk, a także samozaparcia was obojga. Gdy osiągniecie pełną synchronizacje, na pewno poczujesz to samo co teraz wraz ze mną - powiedział spokojnie i wrócił do biurka. Nie myślał, że pójdzie tak łatwo, emocje i więzi z innymi to jednak bardzo potężna rzecz, wykładowca czasem o tym zapominał. Nalał sobie herbaty do filiżanki i oparł się o drewniany blat - Na dzisiaj to wszystko. Gratulację, Farirrlanie, mam nadzieję, że na następnych zajęciach nie będziesz próbował mordować uczniów, nawet jeśli ograniczy się to tylko do twojej głowy. Pamiętaj o tym cieple swojej władającej zawsze gdy się zmieniasz w broń. Wtedy to i nawet marchewkę pokroisz w skupieniu. - Zaśmiał się na swój wyrafinowany żart i upił łyk ciepłej jeszcze herbaty. - Wpadaj do mnie kiedy chcesz, jeśli będziesz chciał ćwiczyć synchronizacje, choć lepiej, byś robił to z partnerką - dodał, jakby upewniając swojego ucznia, że to już koniec ich małego spotkania.

//Koniec misji
Nagroda: 13 dusz.

Prowadzę misję dla:

Viviki i Anzelma
Ikiego i Tsubaki
Rhoshana
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Uczeń NOT
Data dołączenia : 03/09/2015

PisanieTemat: Re: Klasa   Pon Lis 02, 2015 9:30 pm

Młodzieniec rozpromieniony nie miał nawet żadnych słów w głowie, żeby okazać jak wiele znaczyły dla niego słowa wykładowcy. Tak wiele lat męczył się z tym wszystkim, a było to tak blisko. Pokręcił głową z niedowierzania. Podszedł tylko do profesora i wyściskał go bardzo energicznie, unosząc swojego wykładowcę kilka centymetrów nad ziemię. Po tym bardzo rozentuzjazmowanym pożegnaniu skierował swoje kroki ku wyjściu i zniknął gdzieś w labiryncie korytarzy szkolnych.
[z/t]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://deathcity.forumpl.net/t657-farirrlan

Klasa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Klasa do Obrony Przed Czarną Magią
» Pusta Klasa
» Klasa Artystyczna
» Klasa Historii Magii