IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

"Serio muszę to robić? Serio?"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Uczeń EAT
Data dołączenia : 20/02/2015

PisanieTemat: "Serio muszę to robić? Serio?"   Czw Lut 26, 2015 12:50 am

Moony

O dobra, ta to jest niezła. Lubię ją. Często pozwalam jej z siebie strzelać do celu, albo ćwiczymy synchronizację. Uczę ją, daję korepetycji i jestem jej senpai. Całkowicie pozytywna relacja, która daje mi dużo frajdy. Gdy wrócę z cieżkiej misji wiem, że mogę wpaść do stołówki, a ona na pewno przywita mnie wielkim uśmiechem i poleci po wielki kubek lodów czekoladowych. Urocza i najcenniejsza księżniczka. ♥

Seth

Jeszcze za dużo nie mogę o nim powiedzieć, jednakże ten człowiek, który jest władającym, na pewno nie zostanie moim partnerem. Szczególnie nie - ot tak z powietrza. Będzie musiał się postarać, by dobrze zsynchronizować się ze mną, a do tego, nie dam mu się malować. Po moim. Martwym. Trupie.

Millenium

Mój brat. Biologiczny. Znalazłem go po naprawdę ogromnym szmacie czasu dziwnym zbiegiem okoliczności w bibliotece. Nie mieliśmy jeszcze czasu na rozmowę po tych zdarzeniach. Muszę go gdzieś złapać. Wyglądało na to, że jest władającym i nawet ma partnerkę. Ciekawe jak daleko mu do EAT i czy mógłbym się z nim mierzyć?

Potrzebujesz obrazka do relacji z Elim?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://deathcity.forumpl.net/t82-nienawidze-cie-elijah-2015

"Serio muszę to robić? Serio?"
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Będziemy robić to, co zawsze. Próbować dostać władzę nad światem - Gra Ajera