IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Osiedle domków jednorodzinnych w Helmsley

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość

Gość

#1PisanieTemat: Re: Osiedle domków jednorodzinnych w Helmsley   Czw Mar 12, 2015 7:45 pm

Kiedy tylko znaleźliśmy się poza transportem drogowym, a moją twarz momentalnie zaczęły trącać przezroczyste krople wody wiedziałem, że misja ta będzie inna niż każda poprzednia. Momentalnie pochmurniałem jak pogoda panująca na tym terenie. Mimowolnie dłoń powędrowała mi ku górze i naciągnęła kaptur na głowę chwytając dwoma palcami za przemoczony materiał. Element ubrania zasłaniał twarz na tyle dobrze, iż prawdopodobnie jedynie osoba stojąca ledwo metr ode mnie spostrzegłaby nie tylko kolor, ale też i ukierunkowanie moich oczu. A przynajmniej tak byłoby w wypadku zwykłego człowieka... tylko z czym mamy do czynienia tym razem?
- "To ona?" - skierowałem wzrok spod niekończącej się otchłani kaptura ku samotnej kobiecie stojącej w deszczu z parasolem nad głową. Nie odznaczała się jakoś specjalnie. A huk każdej pojedynczej kropli rozbitej o jej tymczasowe schronienie dawało mi się we znaki jak zawsze w taki... ponury dzień. Wsadziłem obydwie przechłodzone dłonie w kieszenie od luźno zwisających spodni zaczepionych wokół talii paskiem i ruszyłem wolnym krokiem ku kobiecie. Nie odzywałem się ani słowem. To nie był dobry dzień na rozmowę. Czułem to w kościach. Liczyły się dzisiaj inne sprawy. Znacznie bardziej obchodziło mnie czego dokładnie dotyczy obecne zlecenie. Ze smętnym wyrazem twarzy i jeszcze bardziej dosadnym pomrukiem przywitałem kobietę.
Powrót do góry Go down
Gość

Gość

#2PisanieTemat: Re: Osiedle domków jednorodzinnych w Helmsley   Nie Mar 15, 2015 10:25 pm

Nie ma co, tak świetnie trafiliśmy z pogodą, jak jeszcze nigdy. Zimno, mokro i padało. A żeby jeszcze tego było mało, w dni takie jak dzisiaj, Dosiek zawsze zmieniał się z wnerwiającego wyluzowanego śmieszka na jeszcze bardziej wnerwiającego... Gbura. Spojrzałam na niego z wyrzutem, po czym ruszyłam tuż za nim w kierunku osiedla.
- Zapowiada się wręcz niesamowicie - rzuciłam nieco zrezygnowana, ale co się dziwić? Taka depresyjna pogoda... Niemniej, już po jakimś czasie na horyzoncie widać było zarysy pierwszych domów, a jeszcze chwilę później i człowieka. Kobiety, będąc dokładnym. To chyba z nią mieliśmy się właśnie spotkać. Rzuciłam w myślach, a gdy tylko podeszliśmy do przewodniczącej komitetu, wysiliłam się na delikatny, niemal niezauważalny uśmiech.
- Witam, jesteśmy z Shibusen i przybyliśmy pomóc - powiedziałam, czekając następnie na odpowiedź kobiety.
Powrót do góry Go down

Mistrz Gry
Data dołączenia : 21/02/2015

#3PisanieTemat: Re: Osiedle domków jednorodzinnych w Helmsley   Pon Mar 16, 2015 6:23 pm

Jak widać Doshizo pogrążył się w cudownej pogodzie i nie miał ochoty na zbytnie rozmowy. Na szczęście miał Manę, która nie zważając na żadne przeszkody typu „to nie jest dobry dzień na rozmowę”, zagaiła rozmowę z kobietą. Przez cały ten czas, od kiedy ich zobaczyła, ulga przeradzała się na powrót w melancholię. Uśmiechnęła się do dziewczyny i odwróciła.
- Chodźcie za mną, ptysie. – powiedziała cicho i weszła do domu, chowając przy tym parasolkę.

Wnętrze mieszkania było przytulne i ciepłe. Wszędzie drewno, wszędzie mięciutkie dywany i miłe światło z żyrandoli powieszonych chyba wszędzie gdzie się dało. O ile światło mogło być miłe. Wszędzie wisiały zdjęcia, prawdopodobnie rodzinne, ponieważ widniały na nich tylko cztery osoby. Właścicielka domu, a prócz niej dwójka dzieci i mężczyzna. Wracając, kobieta poprowadziła mokrą parę do salonu i wskazała im sofę. – Nie przejmujcie się, zaraz zrobię wam herbaty oraz postaram się znaleźć ręczniki i ubrania na zmianę. – powiedziała z nadal tym samym uśmiechem i znikła. W tym czasie Doshizo i Mana mogli swobodnie porozglądać się po dość staro urządzonym pokoju.

Prowadzę misję dla:

Viviki i Anzelma
Ikiego i Tsubaki
Rhoshana
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Mistrz Gry
Data dołączenia : 21/02/2015

#4PisanieTemat: Re: Osiedle domków jednorodzinnych w Helmsley   Sob Maj 23, 2015 2:05 am

Userzy nieaktywni. Misja zawieszona i zarchiwizowana. 

Prowadzę misję dla:

Viviki i Anzelma
Ikiego i Tsubaki
Rhoshana
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

#5PisanieTemat: Re: Osiedle domków jednorodzinnych w Helmsley   

Powrót do góry Go down

Osiedle domków jednorodzinnych w Helmsley
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1