IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Pola Uprawne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość

Mistrz Gry
Data dołączenia : 04/09/2015

PisanieTemat: Re: Pola Uprawne    Sro Paź 14, 2015 11:42 pm

Wszystko szło w taki sposób, że zaraz cała wasza trójka leżałaby na ziemi martwa. Los jednak uśmiechnął się do was. Adrenalina i wola walki podziałały na waszą korzyść i Tsubaki zmieniła się perfekcyjnie w chwili gdy tylko sięgnąłeś aby Ją odsunąć. Pytanie, czy kiedykolwiek używałeś do walki wachlarzy? Bestia zatrzymała się przed wami i zaczęła warczeć. Najwidoczniej doskonale wiedziała co właśnie się stało, że może to wszystko oznaczać kłopoty.

Nowy
Data dołączenia : 01/10/2015

PisanieTemat: Re: Pola Uprawne    Nie Paź 18, 2015 12:34 am

W jednym momencie coś mi błysnęło przed oczami, a w drugim wszystko stało się jasne. Udało się. Co prawda nie tyle mój plan, który miał dziury wielkości kraterów od meteorytu, ale przemiana dziewczyny w... czekaj... czekaj, czekaj, czekaj... Obecnie nawet chyba bestia mogłaby wyczytać z mojej twarzy absolutnie zdezorientowanie i lekkie... rozczarowanie? Nie potrafię znaleźć odpowiedniego słowa. Rozczarowanie do za dużo powiedziane. Broń była przedziwna. Pierwszy raz widziałem na oczy coś podobnego. Byłem pewien, że jakoś nieswojo czuję się trzymając w dłoni dziwnie ukształtowany oręż. Mimo wszystko byłem z lekka podekscytowany, aż normalnie mi się oczy zaświeciły.
- Ale zajebiście! Sztylety! - rzuciłem szybko, przy okazji niezbyt dokładnie badając dzierżoną broń - No to czas na zabawę, włochaczu! - dodałem chwilę potem, przy okazji przybierając pozycję wyjściową. W stylu ulicznika bardzo często używaliśmy sztyletów, nożyków czy innych pierdół, które było łatwo znaleźć czy ukryć. Zerkałem raz za razem na przeciwnika i pomimo moich słów - nie byłem pewien tego czy serio chcę się z nim mierzyć. Serce co prawda starałem się opanować, a wdychanie i wydychanie powietrza zrównać z rytmiką serca. Dokładnie jeden oddech na trzy bicia. Wolałem nie zaczynać pierwszy starcia. Wolałem jeszcze poczekać na zdanie dziewczyny, którą brzydko mówiąc - wykorzystuję.
- "Co by powiedział Sun Tzu?... Pewnie, że najlepszą obroną jest atak... Heh, był głupcem i dlatego zginął tak, jak zginął." - próbowałem sobie przypomnieć czego się uczyłem od historycznej postaci, którą nie tylko poważałem, lecz także nienawidziłem za pomyłki. Starałem się obserwować ruchy stóp bestii w miarę dokładnie. Jeśli tylko zrobi jakiś niepewny ruch, to momentalnie staram się zablokować obydwoma sztyletami jednocześnie, wytężając przy okazji mięśnie ramion i zapierając się nogami o podłoże, aby mnie nie powaliła. Następnie, jeśli jestem w stanie, to odskakuję i ponownie przybieram pozycję wyjściowo-obronną. W razie gdyby Tsubaki miała pomysł na atak - słucham się jej tak dokładnie, jak tylko potrafię i robię to, co mi mówi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://deathcity.forumpl.net/t748-yashida-mirumoto#4869

Uczeń NOT
Data dołączenia : 03/09/2015

PisanieTemat: Re: Pola Uprawne    Nie Paź 18, 2015 6:19 pm

Już po prostu w łowie miała totalną pustkę, nie wiedziała co powinna zrobić, mimo ,że uciekała przed tym potworem nie wiedziała co powinna zrobić. Ale nagle kiedy poczuła dotyk na ramieniu PUF zmieniła się i to idealnie! W dwa wachlarze. Przez chwilę była zdezorientowana i musiała sobie ogarnąć co się właśnie stało i jak. Mimo jej mocnego bicia serca z strachu jakoś jej się udało zmienić w broń. Była w tej chwili niesamowicie szczęśliwa, że jej się udało. Na słowa Yashidy zirytowała się delikatnie.
To są wachlarze debilu! Nie sztylety! powiedziała do niego telepatycznie, a raczej na głos, tylko on słyszał jej głos w swojej głowie. Teraz mnie posłuchaj uważnie! Musimy go zaatakować i rób co mowie. Musisz połączyć oba wachlarze, a następnie kiedy się powiększy musisz zaatakować tego potwora. Musisz wykonać mini tornado, które go zaatakuje Nie umiała inaczej tego wytłumaczyć, bo właśnie w taki sposób wykonuje się ten atak. Jej oddech uspokoił się i w miarę możliwości próbowała by ich rezonans dusz był podobny, a najlepiej idealny, lecz w takiej sytuacji, jedynie mogła polegać na chłopaku i, że pokona przeciwnika szybko i w miarę bez problemowo.

Spoiler:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://deathcity.forumpl.net/t658-tsubaki#3812

Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Pola Uprawne    Czw Paź 22, 2015 10:05 am

Ignorancja Yashidy niemalże sprawiła, że zapłaciliście życiem. Tsubaki na szczęście szybko skorygowała chłopaka i nakazała mu co ma zrobić. Gdy tylko chłopak zamachnął się wachlarzami wiatr zebrał się wkoło i wypchnął bestię na pobliskie ogrodzenie. Dało się usłyszeć potężny i przeraźliwy ryk bólu. Jedne z pali przebił się przez ramię bestii. Ta jednak wyjęła go i rzuciła w waszą stronę po czym ponownie zaszarżowała na dziewczynkę.

Uczeń NOT

PisanieTemat: Re: Pola Uprawne    Czw Paź 22, 2015 5:28 pm

Była niezwykle zadowolona, że Yashida się jej posłuchał i zrobił jak powiedziała. Cieszył ją również fakt, że atak zadziałał jak należy. Mimo to nie straciła czujności, bo wiedziała, że to jeszcze nie koniec i bestia na pewno będzie chciała znowu kogoś zaatakować. Jej cel to uratowanie dziewczynki, a jeżeli chłopak się jej posłucha na pewno dadzą radę. Słuchaj musisz go złapać! To nie tylko wachlarze, ale i ostrza dzięki czemu możesz jednym wachlarzem go złapać, zaś drugim zaatakować. To nie powinno ci sprawić problemu. Dasz radę? jej głos emanował pewnością siebie, wiedziała co robi i jak wykorzystać atuty bycia bronią. Od jakiegoś czasu już wie, że jest bronią, lecz po raz pierwszy walczy w prawdziwej walce. Jej krew buzowała w żyłach, ale mimo to nie nadała im się zdominować. Wiedziała, że jeżeli pochłoną ją emocje coś może nie pójść tak jakby chciała. Albo wręcz odwrotnie. Póki co wszystko zostaje w rękach władającego.

Spoiler:

Powrót do góry Go down

Nowy
Data dołączenia : 01/10/2015

PisanieTemat: Re: Pola Uprawne    Czw Paź 22, 2015 6:04 pm

- "O rrrany! Ale zajebiście!" - rozległo się echo w mojej głowie z głosem przepełnionym nadmierną ekscytacją, kiedy zauważyłem jak włochata bestia przypominająca skrzyżowanie umięśnionego, rosłego mężczyzny z psem, jest niesiona przez jakiś dziwny wiatr, który wyleciał podczas machnięcia wachlarzami bojowymi. A może jednym? To akurat nie ma znaczenia. Ważny był efekt. Uważnie przysłuchałem się słowom Tsubaki, której głos dochodził nie z obydwu wachlarzy, lecz jakby... jakby był wzmocniony i tęższy, a już na pewno lepiej słyszalny. Tak jakby nie z jednego wachlarza, nie z dwóch, lecz ze wszystkich stron, acz niepowielony, jednolity. Ruszyłem bez jakiegokolwiek ale w kierunku dziewczynki, do której zmierzało monstrum.
- Chyba dam radę! Ale co dalej?! Jego siła jest potworna, więc na pewno nie uda mi się go utrzymać w miejscu! Jedynie spowolnić jak już! Co grosza może mnie przyciągnąć, jeśli źle go oplotę! - mimo wszystko jednak miałem swoje sprzeciwy. Słowne, ale jednak. Bo przecież w kaszę dmuchać nie można sobie dać :v Momentalnie skrzyżowałem dłonie z mocno zaciśniętymi dłońmi na rękojeściach i wyczekiwałem momentu, w którym bestia zbliży się na jakieś trzy do pięciu metrów, a następnie z całych się wykonuję wymach, przy okazji dając Tsubaki do zrozumienia, żeby zadziałała w ten swój dziwny, nieznany mi sposób. Moim celem były jego nogi. Wystarczyło mi, aby się przewrócił. Potem może uda się nam z nim rozprawić, lecz plan to ja jeszcze nie miałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://deathcity.forumpl.net/t748-yashida-mirumoto#4869

Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Pola Uprawne    Sob Paź 24, 2015 8:35 pm

Wszystko szło niemalże zgonie z planem. Niemalże... Niestety oplecione łapy bestii nadal były o wiele za silne, aby wasza siła była w stanie je zatrzymać. Wilkołak jedynie warknął jakby rozbawiony i łapiąc za łańcuchy rzucił wami w stronę stracha na wróble. Poobijaliście się trochę jednak nic poważniejszego się wam nie stało. Bestia ponownie szła w waszą stronę, rana na jej ramieniu zanikała widocznie - najwidoczniej potwór miał przyspieszoną regenerację.

Uczeń NOT

PisanieTemat: Re: Pola Uprawne    Nie Paź 25, 2015 10:16 pm

Jej plan może i był dobry, ale nie na tyle by zatrzymać tą bestie w dodatku ich ataki nie specjalnie były użyteczne. Co prawda potwór został zraniony, ale jego regeneracja szybka w niczym im teraz nie pomoże, a nawet zaszkodzi. Myśl! Co teraz? Potwór się regeneruje, a trzeba go jakoś zatrzymać, bo znowu się rzuci na dziewczynkę. nie mogła na nic wpaść. Jedyne co teraz ona mogła by zrobić to być w trybie defensywnym i bronić się. Słuchaj, potwórz atak "powiew wiatru" wtedy kiedy łączyłeś oba wachlarze i zaatakowałeś go. Nie mam zielonego pojęcia jak go pokonać, ale musisz mi w tym pomóc! Jeżeli chłopak posiadał jakieś umiejętności to niech je szybko użyje, bo w takim tempie oboje długo nie pożyją.

Spoiler:

Powrót do góry Go down

Mistrz Gry

PisanieTemat: Re: Pola Uprawne    Nie Lis 08, 2015 12:34 am

Zgodnie z regulaminem, w związku braku aktywności przez 14 dni od ostatniego wpisu przez gracza Yashida - misja zostaje anulowana.

Tsubaki dostaje 5 dusz za chęci.

Możesz pisać gdziekolwiek, to co się tutaj wydarzyło nie miało miejsca.

z/t x 2 (Tsubaki, Yashida)

PisanieTemat: Re: Pola Uprawne    

Powrót do góry Go down

Pola Uprawne
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Czarodziejskie pola
» Pola w profilu
» Wzór karty postaci
» Pszeniczne pola