IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Srebrne Migotanie Izumi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość

Gość

#1PisanieTemat: Srebrne Migotanie Izumi   Sob Lut 21, 2015 5:39 pm

Nazwa magii Translokacji (Teleportacji)

GIN ASHIDORI - SREBRNY KROK

Zaklęcie to, czy raczej technika jest bardzo prosta w założeniach, gdyż pozwala na teleportację własnej osoby w dowolne miejsce w promieniu 10m. Również możliwa jest teleportacja do zamkniętych pomieszczeń, które nie są zapieczętowane. Technika raczej użytkowa niż ofensywna. Można pod rząd użyć jej dwukrotnie, później dwa posty przerwy. By ją użyć trzeba wykonać inkantację "Kurayami ni tsutsuma shirubāfurasshu... Gin Ashidori". Przerwanie jej skutkuje nie wykonaniem zaklęcia. Dodatkowo, by móc się przenieść do jakiegoś miejsca musimy je widzieć lub znać. Nie przeniesiemy się do pokoju, w którym nigdy nie byliśmy mimo, że dzieli nas od niego ściana grubości 2cm.


GIN NO JIGEN - SREBRNY WYMIAR

Technika już nieco bardziej skomplikowana, aczkolwiek banalna i błaha w użyciu. Pierwszym jej krokiem jest zostawienie specjalnego znaczka na przedmiotach nie większych objętościowo niż krzesło. Naznaczone rzeczy możemy zostawić w jakimś miejscu, by później z jakiego chcemy miejsca na ziemi mieć możliwość teleportowania ich poprzez wypowiedzenie inkantacji "Kurayami ni tsutsuma shirubāfurasshu... Gin no Jigen" i pstryknięcie palcami. Duże przedmioty trzeba teleportować pojedynczo, zaś małe można w większych ilościach. Ważnym faktem jest to, że translokowane obiekty pojawiają się w naszej dłoni. W dodatku w każdej chwili możemy je przeteleportować na swoje dawne miejsce poprzez ponowne pstryknięcie. Jeżeli tego nie zrobimy, a przedmiotu nie trzymamy to po pięciu minutach sam zniknie pojawiając się w swoim normalnym miejscu. Przedmioty przy teleportowaniu ich do siebie nie mogą być poruszane przez innych, lecz odsyłać je można wedle woli. Pełne użycie techniki liczy się w momencie przyzwania i odesłania/zniknięcia przedmiotów. Przykładowo: przyzywając kilka noży (max. 5) do rzucania możemy zrobić to drugi raz (znów max. 5), a wtedy, by przeteleportujemy coś kolejnego potrzebujemy dwóch postów przerwy. Jeżeli translokujemy do siebie coś wielkości miecza jednoręcznego, to nie zdołamy przyzwać drugiego obiektu o tych samych wielkościach, a jedynie przykładowo kilka noży(max. 3) za drugim razem, a wtedy dwa posty przerwy. Gdy przyzwiemy coś dużego to nie jesteśmy w stanie nic więcej przyzwać, potrzeba odczekać dwa posty przerwy i wtedy licznik się resetuje.
Przedmioty oznaczone: Szabla, 20 noży do rzucania.


GIN KAIDAN - SREBRNE SCHODY

Zaawansowana, lecz nadal nie ofensywna technika oparta na teleportacji własnej osoby, a w tym przypadku nawet jednej innej, która wyrazi zgodę, bądź jest nieprzytomna. W tym przypadku możemy teleportować się w zasięgu całego świata, lecz jedynie do tych miejsc, które oznaczymy znakiem. Samo oznaczanie to męczący proces wymagający odpoczynku, towarzyszy mu duże zużycie magicznej mocy i wielki srebrny błysk, który rzuca się w oczy. Sam znak jest niewidoczny, tylko wiedźma narzucająca zaklęcie potrafi go ujrzeć, lecz zniszczenie miejsca, na którym jest znak nawet przypadkowo skutkuje zniszczeniem również samego znaku, który ma wymiary 30cm. Znaki da się usuwać. By się teleportować wystarczy chwila skupienia, wypowiedzenie inkantacji "Kurayami ni tsutsuma shirubāfurasshu... Gin Kaidan", wybranie miejsca i już jesteśmy w innym miejscu. Gdy znikamy tworzymy mały srebrny błysk, którego nie ma w Gin Ashidori. Możemy użyć tego zaklęcia raz na 5 tur, a po drugim użyciu trzeba się przespać, by móc znów użyć dwukrotnie z przerwą 5 tur. Maksymalnie można oznaczyć trzy miejsca. Usuwanie znaku dla Izumi jest bardzo proste, wystarczy, że wypowie inkantację i przetrze po nim ręką niczym ścierałaby kurz, a znak zniknie.
Oznaczone miejsca: 1. Mały dom Izumi


Powrót do góry Go down
 
Srebrne Migotanie Izumi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Death City :: Off-top :: Nieaktywne Karty Technik-