IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Reszta Świata

 
tematów: 1 postów: 1
Hegipt położony jest w północno-wschodniej części kontynentu afrykańskiego. Kraj pustynny, aż 94% powierzchni w tym miejscu zajmują pustynie, gdzie latem w poniektórych regionach piasek może nagrzać się aż do 70°C. Uboga roślinność, suchy klimat oraz ograniczony dostęp do wody nie powodują jednak, iż w Hegipcie brakuje turystów, a wręcz przeciwnie, jest ich na pęczki.

Oaza
Sro Lis 01, 2017 7:23 pm
Chloe Zobacz ostatni post

tematów: 0 postów: 0
Znajduje się ponad dwa tysiące metrów pod ziemią w wielkim wąwozie w głębi Amazonii. Zamek przypomina kształtem pająka z ośmioma odnóżami i organem centralnym, z którego wyrasta wieża. Główne wejście do niego umiejscowione jest w ustach, ale również istnieją małe tunele, pozwalające na dostanie się do środka.


tematów: 10 postów: 10
Europa - kontynent, w którym często wykonywane są misje zawodówki Śmierci. Powierzchnia tego obszaru w przeważającej części to niziny, a klimat w większości jest tutaj umiarkowany.

London Eye
Czw Lis 02, 2017 8:51 am
Chloe Zobacz ostatni post

tematów: 2 postów: 2
Azja, kontynent często łączony z Europą. Na pierwszy rzut oka niewiele misji się tam odbywa, jednak czasem i Akademia Shibusen musi kogoś tam wysłać. Miejsce to leży we wszystkich strefach klimatycznych.

Zamek Himeji
Czw Lis 02, 2017 8:53 am
Chloe Zobacz ostatni post

tematów: 3 postów: 3
Według legend położona jest na północy wysp brytyjskich. Śmiałkowie, którzy odważyli się na to, by odwiedzić to miejsce nigdy nie wrócili, także bądź ostrożny z wybieraniem jakiejś misji, odbywającej się tutaj. Choć z drugiej strony może to właśnie ty przerwiesz złą sławę i passę tej okolicy? O ile w ogóle ją znajdziesz.

Stary pomost
Czw Lis 02, 2017 8:55 am
Chloe Zobacz ostatni post

tematów: 1 postów: 1
Kilka wiosek rozmieszczonych w różnych częściach świata. Można je odwiedzić, by na przykład zebrać doświadczenie, poznać nowych ludzi, albo po prostu przybyć w ramach misji, zorganizowanej przez zawodówkę. Dużo natury, mało niebezpieczne miejsca.

Wioska w Transyl...
Pią Lut 20, 2015 8:39 pm
Chloe Zobacz ostatni post

tematów: 2 postów: 2
Raczej nie wymaga to komentarza. Otwarte morze/ocean, gdzie okiem nie sięgnąć widać wodę, wodę i... dobrze myślicie, w dalszym ciągu wodę.

Piaszczysta plaż...
Czw Lis 02, 2017 8:59 am
Chloe Zobacz ostatni post

Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies