IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Wymiar Wiedźm

 
tematów: 12 postów: 12
Duży obszar otaczający wszystko zawarte w Wymiarze Wiedźm zajmuje Mroczny Las. Wypełniony jest on śniegiem, a mimo swojej nazwy drzewa rosną w sporym odstępie od siebie. Każde uschnięte, zdeformowane, bez życia. Zaraz obok Mrocznego Lasu znajduje się Więzienie Wiedźm.

Las
Czw Lis 02, 2017 8:16 am
Chloe Zobacz ostatni post

tematów: 2 postów: 2
Budynek, w którym odbywają się procesy w sprawach wiedźm jest widocznie naznaczony czasem. Jednak wydaje się być w świetnej kondycji, tak jak większość parceli tego ponurego miejsca. Stąd większość oskarżonych czarownic trafia prosto do więzienia. Rzadko kiedy ktoś zostaje uniewinniony, a jeśli już, do końca życia wszyscy będą patrzeć mu na ręce i czekać na jedno potknięcie, które pozwoli na jego zamknięcie.

Sala sądowa
Pią Lut 20, 2015 8:14 pm
Chloe Zobacz ostatni post

tematów: 1 postów: 1
Gdzieś pośród głębokiego, Mrocznego Lasu, leży Więzienie Wiedźm. Jest to specjalna placówka przeznaczona dla kryminalistów, którzy odważyli się sprzeciwić Wiedźmom. Wszystkimi strażnikami są Wiedźmy, to one zarządzają tym miejscem. Z zewnątrz więzienie jest wielkim budynkiem, przypominającym hybrydę twierdzy i kościoła, który ma wieże zamiast blanek. Ściany zbudowane zostały z potężnych materiałów. Są grube przez co stanowią doskonałą ochronę oraz nikłe szanse na ucieczkę.

Korytarz
Pią Lut 20, 2015 8:15 pm
Chloe Zobacz ostatni post

Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies