IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Death City

 
tematów: 17 postów: 17
Szkoła, w której uczą się władający oraz ich bronie. Założona została przez Pana Śmierć w celu ochrony świata przed złem oraz niedopuszczenia do odrodzenia się Boga-Demona. Znajduje się na szczycie miasta Death City, które zlokalizowane jest się na pustyni w stanie Nevada.

Pokój nauczyciel...
Sro Lis 01, 2017 6:23 pm
Chloe Zobacz ostatni post

tematów: 1 postów: 1
Obiekt mieszkalny dla uczniów zawodówki śmierci. Dzielą się na dwa budynki. Jeden przeznaczony jest dla kobiet, natomiast w drugim przebywają mężczyźni. Obydwa akademiki są potężnymi budowlami, które umożliwiają prowadzenie spokojnego i komfortowego życia w Death City.

Kuchnia i pokój ...
Sro Lis 01, 2017 6:32 pm
Chloe Zobacz ostatni post

tematów: 13 postów: 13
Centralny plac, na którym znajdują się wszystkie najpopularniejsze miejsca w Death City. Są tutaj kawiarnie, sklepy z odzieżą, kluby nocne, a nawet rynek na którym można zakupić świeże warzywa. Oczywiście między tymi dużymi budynkami znajdują się małe, ciasne i mroczne alejki, w których lepiej się nie pokazywać, szczególnie późniejszą porą.

Aleja
Sro Lis 01, 2017 6:55 pm
Chloe Zobacz ostatni post

tematów: 0 postów: 0
Mieszkają tu głównie mieszkańcy Death City, ale zdarzają się również osoby, które zrezygnowały z Akademii i są w stanie opłacić czynsz. Jest to bardzo spokojne miejsce, a budynki spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.


tematów: 10 postów: 10
Peryferie to nic innego jak przedmieście Death City. Znajdują się tutaj wszystkie lokacje, dla których zabrakło miejsca w centrum albo na osiedlach mieszkaniowych. Charakterystycznym obszarem jest Cmentarz haków oraz Zamek "Trupciuszek". To najczęściej tutaj uczniowie Zawodówki Śmierci są wysyłani na uzupełniające lekcję lub dodatkowe, by uzyskali niezbędne im w przyszłości umiejętności.

Opuszczony magaz...
Sro Lis 01, 2017 7:21 pm
Chloe Zobacz ostatni post

Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies